“На якій підставі заступник глави МВС Гогілашвілі використовує для поїздок спецтранспорт військової розвідки?” – Юрій Бутусов

На блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Президент Володимир Зеленський попросив очільника МВС та уряд звільнити Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра. Про це очільник держави написав у Telegram.

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним:

“Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Гогілашвілі не має профільної освіти. Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов пише:

“Окрім незаконної та небезпечної поведінки заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі на блокпосту “Долина” не менш скандальною є наявність у нього броньованих машин та охорони. Згідно закону, Гогілашвілі не передбачено за статусом бронеавтомобілі та особиста охорона.

“Проте, за даними джерел Цензор.НЕТ, ось ці загадкові люди в чорному – охорона скандального заступника голови МВС, шестеро військовослужбовців, офіцерів спецназу Головного управління розвідки Міністерства оборони, військова частина 2245. На відеозапису було впізнано обличчя офіцерів ГУР МО Петра М. та Михайла Я.”, – пише Бутусов.

“Але не менш резонансно, що за даними джерел у ГУР МО, для пересування Гогілашвілі використовується бронеавтомобіль, наданий посольством США для забезпечення безпеки співробітників військової розвідки України, і ця Тойота перевозила раніше командира спецназу ГУР МО Юрія Семенюка – того самого розвідника, який виступив недавно щодо Вагнергейту із викриттям про наявність російських “кротів” в Офісі Президента, і якого звільнили після провалу спецоперації із захоплення вагнерівців”, – додає він.

“На якій підставі заступник глави МВС використовує для забезпечення своїх поїздок спецтранспорт військової розвідки, чому Гогілашвілі охороняють офіцери спецназу Міноборони? МВС має свої завдання, свій транспорт, свою охорону. Або ці люди на відеозаписі і ця машина вже не числяться в ГУР МО? Надання охорони та машин Гогілашвілі може бути прямим порушенням закону – чи він одночасно таємний спецагент, який виконує диверсії у російському тилу?”, – порушує питання журналіст.

Бутусов також переконаний, що міністр оборони Олексій Резніков зобов’язаний дати пояснення, чи використовувалися військовослужбовці ГУР МО та машини для перевезень Гогілашвілі.

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – працює особистим помічником Володимира Зеленського.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *