Справа про переворот в Коцюбинському: депутат Єременко – під слідством

Прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру депутату Коцюбинської селищної ради Миколі Єременку. Йому інкримінують вчинення кримінальних правопорушень: підроблення офіційного документу, повторне підроблення офіційного документу, використання завідомо підробленого документу, підроблення печатки.

Встановлено, що депутат підробив і підписав рішення Коцюбинської селищної ради, відповідно до якого його обрано секретарем.

У подальшому, зловмисник, як в.о. секретаря Коцюбинської селищної ради вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо дострокового припинення повноважень діючого селищного голови та підписав його.

Продовжуючи свій злочинний умисел, направлений на призначення себе на посаду виконуючого обов’язки голови Коцюбинської селищної ради, депутат використав завідомо підроблені рішення Коцюбинської селищної ради, подавши їх до Відділу державної реєстрації виконкому Ірпінської міської ради.

З метою завірення підроблених документів відтиском гербової печатки селищної ради зловмисник звернувся до Коцюбинського селищного голови про отримання даної печатки. Однак, отримавши від селищного голови відмову про передачу гербової печатки депутат замовив виготовлення та отримав нову печатку Коцюбинської селищної ради.

Використовуючи підроблену гербову печатку, зловмисник таким чином затвердив підроблені документи щодо рішення Коцюбинської селищної ради про дострокове припинення повноважень Коцюбинського селищного голови та про виконання обов’язків Коцюбинського селищного голови. Про це інформує прес-служба прокуратури Київської області.

На цю тему читайте також

Депутат Червакова: “В Коцюбинському скоро бродячих собак будуть самопроголошувати селищним головою”

Відео на цю тему

https://www.youtube.com/watch?v=9uIAFxOLiYY

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *