В Коцюбинському – черговий переворот (+відео)

Ще недавно громада Коцюбинського біля Київської облпрокуратури вимагала відреагувати на переворот в селищній раді (вже другий за рахунком). На скаргу мешканців відреагував Мінюст, скасувавши в держреєстрі незаконно призначеного і самопроголошеного “керівника” селища Єременка. Ніби правда перемогла. Якби ж так!

Із Коцюбинського погана звістка – в селищі черговий переворот, третій за рахунком. Знову в держреєстрі з’явилося прізвище того самого Єременка.

На сайті «Українська правда» журналістка Ірина Федорів у своєму блозі розповіла, що «10 квітня, Єременко знову в реєстрі як керівник селища Коцюбинське. Внесла зміни до реєстру Тетяна Бартко – з комунального підприємства “Пріоритет”. Обухівський район – село Семенівка…»

Ольга Матюшина переконана, що ці «пеервороти» відбуваються не без «порад» з боку Ірпеня, який давно хоче, щоб Коцюбинське танцювало під його дудку. Селище опинилося в полі зору ірпінської влади ще й тому, що тут – Біличанський ліс. А цей масив постійно намагаються покласти до кишені різні комбінатори, в тому числі з ірпінської «обойми». Вже роками триває боротьба за ласий шмат лісових угідь.

От Біличанський ліс і не дає спокою сусідам з Ірпеня, провладним «Новим обличчям». Громада Коцюбинського нарікає на правоохоронців, які протягом місяця не провели жодної слідчої дії в селищі.

Голова селища Ольга Матюшина розповіла в соцмержах:

«Ми направили звернення до прокурора Київської області щодо того, що Микола Єременко буде намагатися внестися до реєстру повторно з підробними документами і печаткою. Він сам про спробу відновлення після Великодня писав публічно у соцмережі. Ми вимагаємо не допустити незаконних дій, які призведуть до повторного блокування роботир ради та господарських процесів у селищі».

На превеликий жаль, беззаконня в Коцюбинському – це вже типова картина дня.

Леонід ФРОСЕВИЧ
Малюнок Олега СМАЛЯ

Відеорепортаж на цю тему

https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/963355280505714/

На цю тему читайте також тут:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *