Коцюбинське нагадало про «кримінальне чикаго» протестом. Пікет під стінами Київської облпрокуратури (+відео)

На карті Київщини вже тривалий час позначено «гарячу точку» – селище Коцюбинське. 4 квітня громадські активісти вийшли з протестом до будівлі Київської обласної прокуратури.

А 3 квітня вони побували на Банковій, біля Адміністрації Президента – вимагають від влади оперативно відреагувати на ситуацію в Коцюбинському, наполягають, щоб було дано об’єктивну правову оцінку діям, які, на їхню думку, мають ознаки серйозних правопорушень.

Активісти вважають, що в Коцюбинському скоєно переворот – в держєреєстрі було замінено прізвище керівника селища. Замість законно обраної громадою голови Ольги Матюшиної ірпінський реєстратор 7 березня незаконно вніс до реєстру тамтешнього депутата Миколу Єременка. Нині він виконує обов’язки селищного голови, його називають «самопроголошеним мером». Єременка підтримала група депутатів з Коцюбинського.

Тим часом громада скаржиться в різні інстанції на Миколу Єременка, особливо проти нього виступають захисники тварин. Вони занепокоєні фактами отруєння собак в Коцюбинському, жорстокому поводженні з тваринами.

Сьогодні справу про «переворот» перевіряє Міністерство юстиції, яке й має винести вердикт щодо цієї комбінації із реєстром.

Ольга Матюшина переконана, що усе це відбулося не без «порад» з боку Ірпеня, який давно хоче, щоб Коцюбинське танцювало під його дудку. Селище опинилося в полі зору ірпінської влади ще й тому, що тут – Біличанський ліс. А цей масив постійно намагаються покласти до кишені різні комбінатори, в тому числі з ірпінської «обойми». Вже роками триває боротьба за ласий шмат лісових угідь.

От Біличанський ліс і не дає спокою сусідам з Ірпеня, провладним «Новим обличчям». Громада Коцюбинського нарікає на правоохоронців, які протягом місяця не провели жодної слідчої дії в селищі, не вилучили підробну печатку.

А ще в Коцюбинському кажуть, що Ірпінь та його мер Володимир Карплюк не забажали змиритися з рішенням громади приєднатися до Києва. 61 % коцюбинців висловився за те, щоб селище приєднали до столиці. Сьогодні звернення громад Коцюбинського розглядають в комісіях Київради.

Відеорепортаж “Українського репортера” про протест біля прокуратури 

https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/963355280505714/

Леонід ФРОСЕВИЧ
Фото Євгенія МАЙОРОВА

На цю тему читайте також:

Ірпінь: це поєднання криміналітету з правлячими хабарниками

“Чикаго”: чиновники ірпінського мера Карплюка відмовили прокуратурі

Депутат Червакова: “В Коцюбинському скоро бродячих собак будуть самопроголошувати селищним головою”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *