Хто керує Коцюбинським – визначить Мін’юст (+відео)

Міністерство юстиції розгляне скаргу з приводу законності зміни селищного голови Коцюбинського, що на Київщині. Про це повідомила з трибуни Верховної Ради перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька.

Під час традиційної п’ятничної години запитань до уряду народний депутат із фракції “БПП” Ольга Червакова звернулася до очільника Міністерства юстиції з вимогою розібратися в ситуації, що склалася в Коцюбинському.

За її словами, минулого тижня реєстратор міста Ірпінь незаконно замінив у реєстрі селищного голову Коцюбинського Ольгу Матюшину на депутата КСР Миколу Єременка. Хоча відповідного рішення селищної ради Коцюбинського не було.

Наталія Бернацька відповіла, що Комісія Мін’юсту з розгляду скарг у сфері державної реєстрації вже отримала відповідну скаргу. Наступного тижня її розглянуть.

11 березня голова Коцюбинської селищної ради Ольга Матюшина поскаржилася, що її усунули від посади.

“Це сталося одразу після того, як пройшли громадські слухання, де майже 61 % громадян висловилися за приєднання до Києва. Ірпінське дерибанне лобі, яке хоче поглинути Коцюбинське, організувало вже друге за останні 2 роки ГКЧП, давши вказівку підконтрольному реєстратору виконкому Ірпеня.

На дії реєстратора я поскаржилася до прокуратури (відповідну заяву про злочин відправлено на ім’я Дмитра Чібісова в той же день)”, – написала Матюшина у Фейсбуку.

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *