Королева – за! Єлизавета II офіційно схвалила шлюб Меган Маркл та принца Гаррі

Хоча заручини принца Гаррі та Меган Маркл були ще 27 листопада 2017 року, тільки нещодавно королева Великобританії офіційно схвалила майбутній шлюб свого онука.

The declaration made by Queen Elizabeth II at Wednesday’s Privy Council meeting at Buckingham Palace at which she gave her formal consent to the marriage of Prince Harry and Meghan Markle.

«Панове, я оголошую свою згоду на укладення шлюбу між моїм найулюбленішим онуком, принцом Гаррі Чарльзом Альбертом Девідом Уельським і Рейчел Меган Маркл. Ця згода має бути підтверджена Великою печаткою і зафіксована в Книзі Таємної Ради », – йдеться у листі.

Схвалення королеви потрібно було, так як у Великобританії діє Акт про престолонаслідування. Згідно з цим документом, всі члени королівської сім’ї, що стоять у черзі на престол, повинні заручитися формальним схваленням свого шлюбу від монарха.

Принц Гаррі зараз посідає п’яте місце в черзі на престол, проте до моменту свого весілля, яке має відбутися 19 травня, він буде вже шостим. У квітні у його брата, принца Вільяма, і його дружини Кейт Мідлтон народиться третя дитина.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *