В селищі Коцюбинське відновлено законну владу (+відео)

Деякий час тому громада Коцюбинського заявила, що в селищі захоплено місцеву владу – здійснено заколот, в якому зацікавлений сусідній Ірпінь. За допомогою держреєстратора в.о. голови Коцюбинської селищної ради став Микола Єременко, якого громада назвала “самопроголошеним”.

Комісія Міністерства юстиції з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації визнала неправомірною та скасувала реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Миколи Єременка як в.о. голови Коцюбинської селищної ради. Про це 5 квітня повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«3 квітня на своєму засіданні комісія Мін’юсту розглянула скаргу Ольги Матюшиної (селищного голови – Ред.) щодо визнання неправомірною реєстрації Миколи Єременка як в.о. голови Коцюбинської селищної ради. Засідання відбувалося за участі представників обох сторін, реєстратора, який вчинив оскаржувану реєстраційну дію, депутатів селищної ради, народних депутатів, місцевих жителів та представників ЗМІ. Всі мали змогу висловити свою позицію з даного питання», – зазначила Олена Сукманова.

Заступник міністра повідомила, що за результатами розгляду скарги Комісія дійшла висновку, що під час здійснення реєстраційних дій реєстратор порушив норми чинного законодавства. «Комісією було підготовлено відповідний висновок, на підставі якого я підписала наказ про скасування оскаржуваної реєстраційної дії», – розповіла Олена Сукманова.

4 квітня активісти з Коцюбинського влаштували акцію протесту біля обласної прокуратури. Відеорепортаж “Українського репортера” дивіться тут

https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/963355280505714/

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.