В Україні залишилося 15 “злодіїв у законі”. Троє з них у розшуку – МВС

На сьогодні в Україні перебувають 15 кримінальних авторитетів, які мають статус “злодіїв у законі”. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Наразі на території нашої держави постійно мешкають 7 “злодіїв у законі“, які є громадянами України: “Лєра”, “Умка”, “Неділя”, “Шарик”, “Хміль”, “Резо” та “Хохол”.

Ще 5 кримінальних авторитетів з-за кордону намаються легалізуватися в Україні, зокрема отримати українське громадянство. На думку Аброськіна, “ці “завидні парубки” тепер шукають собі дружин в Україні, щоб укласти фіктивний шлюб і отримати дозвіл на проживання в Україні.

Ще трьох “заїжджих гастролерів”, які перебувають у нашій країні – “Гію“, “Гегу Озургетського” та “Китайця” (на фото), активно розшукують правоохоронці.

“Ще кілька місяців тому на території нашої країни було понад 28 «злодіїв у законі», громадян інших країн. Кількість таких званих «гостей» зменшилася після відповідної «депортації на Батьківщину» в листопаді. Думаю, це були не останні…” – повідомляє Аброськін.

“Український репортер” писав, як упродовж останнього року правоохоронці затримували та депортували наступних “злодіїв” у законі: “Гелу Тбіліського”, “Косту“,  Вало“, “Папуну”, “Дато Свана”,  “Тенго Гальського“, “Манчо Зугдідського

.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.