У Києві затримали п’ятьох «кримінальних авторитетів» за участь у злочинних сходках

Повідомлено про підозру п’ятьом «кримінальним авторитетам» за участь у злочинних зібраннях – сходках та ще одній особі за організацію незаконного переправлення ухилянтів через кордон.

За даними слідства, група осіб з ознаками організованості з метою незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України забезпечувала виготовлення підроблених документів – тимчасових посвідчень військовозобов’язаних, довідок військово-лікарських комісій про непридатність до військової служби, довідок ТЦК та СП тощо.

Учасники цієї групи упродовж червня 2022 – вересня 2023 років підшукали не менше 42 «клієнтів», від яких отримали по 5 тис. доларів США. Проте згодом «замовники» послуги зажадали повернення цих коштів через невиконання учасниками схеми зобов’язань з виготовлення документів. У зв’язку з цим між членами злочинної групи з цього приводу виникли суперечності.

Для врегулювання цієї конфліктної ситуації «замовникам» учасники злочинної групи звернулися до кількох «кримінальних авторитетів», один з яких був залучений як «третейський суддя» та організували злочинні зібрання (сходки).

Правоохоронці задокументували проведення на території Києва трьох злочинних зібрань за участю «кримінальних авторитетів» та зібрали докази їхньої причетності до протиправної діяльності.

З метою нейтралізації правоохоронці провели спецоперацію на території Києва, Сумської, Чернігівської та Київської областей та затримали п’ятьох «кримінальних авторитетів».

В ході обшуків вилучено 70 тис. доларів США, 1 тис. євро, зброю та набої, посвідчення різних правоохоронних органів, органів державної влади та медіа з ознаками підробки, мобільні телефони, банківські картки, набори відмичок, 4 автомобілі, тощо. Врішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, інормує пресслужба Київської міської прокуратури.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *