У Києві показали модель «мерседеса», на якому їздив Гітлер (+відео)

На виставці автотехніки «OldCarLand-2018», що базувалася в Державному музеї авіації, багатьох відвідувачів зацікавив особливий майданчик. Тут – «залізні коні» , яких бачимо в кінострічках про Другу світову війну: легківки, мотоцикли, велосипеди. Техніка вермахту, якому в 1945-му зламав хребет в тому числі й український народ.

Ось декілька мотоциклів знаменитої марки BMW. Ні, не трофейні, хоч і точна копія німецьких BMW R 71. Після 1945 року з німецьких заводів були вивезені заготовки і лекала цих мотоциклів, відтак в Радянському Союзі з’явився М-72. Його виготовляли на Київському мотозаводі.

Утім, «зіркою» цього ретро-майданчика став «Mercedes-Benz 770 D» (на фото).

У Києві показали модель «мерседеса», на якому їздив Гітлер

На виставці автотехніки «OldCarLand-2018», що базувалася в Державному музеї авіації, багатьох відвідувачів зацікавив особливий майданчик. Тут – «залізні коні» , яких бачимо в кінострічках про Другу світову війну: легківки, мотоцикли. велосипеди. Техніка вермахту, якому в 1945-му зламав хребет в тому числі й український народ.Ось декілька мотоциклів знаменитої марки BMW. Ні, не трофейні, хоч і точна копія німецьких BMW R 71. Після 1945 року з німецьких заводів були вивезені заготовки і лекала цих мотоциклів, відтак в Радянському Союзі з’явився М-72. Його виготовляли на Київському мотозаводі.Утім, «зіркою» цього ретро-майданчика став Mercedes-Benz 770 D. Як переконує власник автомобіля Ігор Чуйко з міста Вишневе, на «мерседесі» такої моделі колись їздив Гітлер. Ігор Леонідович відшукав цей раритет у селі Рівненської області. Машина була без двигуна, в салоні гніздилися кури. Сьогодні вона сяє як новенька. І на ходу. Буває, що «мерседес» просять для кінозйомок, зрештою й Ігор Чуйко вже протягом 13 років знімається в кіно. Він захоплюється історією, багато вільного часу віддає реконструкторському клубові «Честь і Слава». Відеооператор Євгеній Майоров

Опубліковано Український репортер П'ятниця, 4 травня 2018 р.

Як стверджує власник автомобіля Ігор Чуйко з міста Вишневе, на «мерседесі» такої моделі колись їздив Гітлер. Ігор Леонідович відшукав цей раритет у селі Рівненської області. Машина була без двигуна, в салоні гніздилися кури. Сьогодні вона сяє як новенька. І на ходу. «Міцна машина!» – упевнено каже Ігор Чуйко.

А як же з двигуном? Підійшов від «Волги» ГАЗ-21.

Буває, що «мерседес» просять для кінозйомок, зрештою й Ігор Чуйко вже протягом 13 років знімається в кіно. Він захоплюється історією, багато вільного часу віддає реконструкторському клубові «Честь і Слава».

Леонід ФРОСЕВИЧ

Про виставку «OldCarLand-2018» читайте також ТУТ

Машини і мотоцикли «захопили» Жуляни. В Києві – «OldCarLand» (+відео)

В Україні з’явився «Запорожець» на «євробляхах» для міністрів

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − fifteen =