У Криму окупанти затримали український риболовецький баркас

Російські прикордонники затримали українське риболовецьке судно “ЯМК-0041” (порт приписки – місто Очаків, Україна) неподілік від мису Тарханкут в анексованому Росією Криму. Про це повідомляє прикордонне управління ФСБ РФ у Криму.

Російські силовики стверджують, що риболовецький баркас вів незаконний промисел камбали-калкана. Окупанти відібрали в українців знаряддя лову – кілька кілометрів сітки; судно та екіпаж, який складається з п’яти громадян України, доставили в Крим “для проведення процесуальних дій”.

У Держприкордслужбі України стверджують, що судно мало дозвільні документи на вилов риби у межах 12-мильної морської зони, і не оформлялося на вихід за межі державного кордону України.

Як уже повідомляв “Український репортер”, з 30 квітня прикордонні вартові кораблі ФСБ РФ почали зупиняти та оглядати невійськові судна, які прямують до України.

Росіяни почали агресивніше поводитись в Чорному та Азовському морях після того, як 25 березня Держприкордонслужба затримала риболовецький сейнер “Норд” під російським прапором в українських водах Азовського моря.

Після цього РФ розмістила в Азовському морі і поблизу Керченської протоки “оперативну групу” Чорноморсього флоту для запобігання нібито “піратським діям” з боку України і захисту своїх рибалок.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *