Євросоюз ще на півроку продовжив санкції проти Росії

Рада Європейського Союзу ще на півроку (до 15 березня 2018 року) подовжила санкції проти фізичних та юридичних осіб за загрозу територіальній цілісності України. Про це повідомляє Рада ЄС.

Санкції подовжені стосовно 149 людей і 38 організацій з України і Росії, які загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Санкційні обмеження передбачають замороження банківських рахунків і заборону на в’їзд.

З санкційного списку виключили чотирьох людей, які померли. Три компанії були виключені зі списку через злиття, їх додали у вигляді нової юридичної особи.

Рішення про продовження санкцій ухвалили за письмовою процедурою.

Нагадаємо, санкції проти Росії запровадили у березні 2014 року, їх постійно продовжують. Востаннє це було зроблено 13 березня 2017 року.

Інші заходи ЄС, які застосовуються у відповідь на кризу в Україні, включають:

  1. економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, які в даний час діють до 31 січня 2018 року;
  2. обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, які стосуються лише території Криму та Севастополя і діють до 23 червня 2018 року. Вони включають заборону на:
  • імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя;
  • інвестиції в Крим і Севастополь, заборона купувати нерухомість на півострові;
  • туристичні послуги в Криму та Севастополі, європейські круїзні лайнери можуть заходити в кримські порти лише в екстреному випадку;
  • експорт певних товарів та технологій (транспорт, телекомунікації та енергетика) до Криму.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =