Нардепи Мосійчук і Каплін побилися під Печерським райсудом (+відео)

Під Печерським райсудом Києва, де розглядали справу про адміністративне порушення лідером “Радикальної партії” Олегом Ляшком, сталася сутичка між народними депутатами Ігорем Мосійчуком і Сергієм Капліним.

“Дави червону гниду! Щойно під Печерським судом червонопузі гниди на чолі з нардепом від БПП Капліним на гроші проросійських олігархів Льовочкіна-Фірташа влаштували нібито перформенс-мітинг проти “Радикальної партії” Олега Ляшка.

Довелося згадати старі добрі часи і, заплювавши пику Капліну, дати звіздюлей червонопиким найманцям олігархів і пошматувати декілька червоних ганчірок”, – написав Мосійчук у Фейсбуку.

 

Каплін сутичку прокоментував так: “Ляшко влаштував договорняк з судею, щоб уникнути відповідальності за сумісництво. До Печерського суду він прибув з п’яним Мосійчуком, який топтався по прапорам СДП ТА Соцпартії. Радикали побили людей, готуємо заяви до ГПУ та НАБУ.

Після конфлікту цей алкорадикал вкрав ще й прапор Соцпартії – у фракції скотиняк давно діагностована клептоманія. Плюс – спроба прибрати до рук СПУ – певно їхня спільна справа з соратниками по голубій коаліції-Аваковим-Петренком”.

Нагадаємо, Печерський райсуд має розглянути подання НАЗК щодо Олега Ляшка. НАЗК звинувачує “головного радикала” у суміщенні виконання обов’язків народного депутата і голови правління газети “Політика”. У своїй декларації Ляшко задекларував 33,33% корпоративних прав на ЗАТ “Редакція газети “Політика”.

На сьогоднішньому засіданні суд переніс розгляд справи Ляшка на 21 липня.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 − 1 =