У керівника столичного управління боротьби з наркозлочинністю виявили маже чотири мільйони необґрунтованих активів

Нацагентство з питань запобігання корупції провело моніторинг способу життя начальника Управління боротьби з наркозлочинністю ГУ Нацполіції у Києві і виявило ознаки набуття необґрунтованих активів на майже 3,9 млн. грн.

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

Працівники агентства з’ясували, що 2022 року дружина цього високопосадовця столичної поліції отримала право користуватися та розпоряджатися автомобілем Dodge Durango вартістю 697 тис. грн. і продала його свекрусі. Однак жінка фактично продовжувала користуватися цим авто.

За даними НАЗК, 2023 року дружина службовця на підставі довіреності від свекрухи придбала земельну ділянку на 0,12 га у Київській області за понад 3 млн. грн.

Агентство встановило, що заощадження та загальні офіційні доходи начальника Управління боротьби з наркозлочинністю, його матері та дружини значно нижчі за вартість набутих активів.

Зазначається, 2018 року мама працівника поліції також стала власницею двох квартир у Києві, хоча проживає в іншому місці.

НАЗК скерувало матеріали щодо службовця поліції до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. САП має вирішити питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів загальною вартістю 3 млн. 878 тис. 590 грн. необґрунтованими та стягнення їх у дохід держави.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *