Список зрадників та ворогів народу, яких нагороджували українські президенти. У переліку є і Путін

Упродовж тридцятилітньої історії Незалежності України багато зрадників, ворогів нашого народу було нагороджено іменною вогнепальною та холодною зброєю. Їх також було удостоєно високих державних відзнак.

Народний депутат Ярослав Юрчишин в колонці на “Українській правді” навів деякий список цих “заслужених”.

Путін : відзнака “Іменна вогнепальна зброя”. Підписав документ Янукович, 27.10.2010

 Дмитро Мєдвєдєв, заступник голови Ради безпеки РФ: відзнака “Іменна вогнепальна зброя” (двічі), Підписав Янукович.

Сергій Собянін, мер Москви: відзнака “Іменна вогнепальна зброя” (двічі). Підписав Янукович.

 Анатолій Сердюков, ексміністр оборони РФ: відзнака “Іменна вогнепальна зброя”. Підписав Янукович.

” У 2010 році були підписані ті самі Харківські угоди, а вже за два роки Сердюкову дали вогнепальну зброю від Української держави”, – зазначає Ярослав Юрчишин.

Герман Хан, російський олігарх, співвласник та акціонер Альфа-Груп та інвестиційної компанії L1 Energy: відзнака “Іменна вогнепальна зброя” (двічі).  Підписали нагородні документи Л. Кучма, В. Янукович.

“Олігарх, близький до Путіна” – зазначено у списку санкцій, складеному Європейським Союзом 15 березня 2022 року. Уродженець Києва, що входить до двадцятки найбагатших людей РФ. Його “Альфа-банк” фінансує Alfa-Endo, благодійний проект старшої дочки Путіна Марії”, – стверджує Ярослав Юрчишин.

Володимир Євтушенков, російський олігарх, голова ради директорів і власник акцій АФК “Система”: відзнака “Іменна вогнепальна зброя” (тричі). Підписали нагородні документи В. Ющенко, В. Янукович (двічі).

“Російський олігарх, який є близьким другом експрезидента Януковича, не залишився також без нагороди і від Віктора Андрійовича. Наразі відомий значною кількістю нерухомості закордоном та лояльністю до путінського режиму”, – пише Юрчишин.

Андрій Портнов, колишній заступник голови Адміністрації Президента В. Януковича:  звання “Заслужений юрист України”. Підписав документ Л. Кучма.

Віктор Янукович, експрезидент України: Орден “За заслуги” І-III ступенів. Підписав Л. Кучма.

Олег Царьов, екснародний депутат України, Орден “За заслуги” III ст. Підписав Янукович.

Андрій Клюєв, екс глава Адміністрації Президента України: Орден “За заслуги” ІІ-III ступенів. Підписав: Л. Кучма.

Сегій Клюєв, екснародний депутат України: Орден “За заслуги” III ст. Підписав: В. Янукович.

Микола Азаров, колишній прем’єр-міністр України: ордени “За заслуги” I-ІІІ ступенів, звання “Заслужений економіст України”, ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня. Підписав: Л. Кучма.

Ілля Кива, екснародний депутат України: орден Данила Галицького. Підписав: П. Порошенко, Указ Президента України №575/2015 від 10.10.2015.

Від редакції “Українського репортера” зазначимо:

До переліку покидьків занесемо ще й прізвище кривавого міністра внутрішніх справ періоду правління Януковича Віталія Захарченка. Його було нагороджено орденом “За заслуги” III ступеня, удостоєно звання “Заслужений юрист”. Документи підписав Янукович.

Віталій Захарченко

Зрадник України, ексгенпрокурор Віктор Пшонка також має високі нагороди: державний радник юстиції України, доктор юридичних наук, заслужений юрист України, має Почесну грамоту Верховної Ради України. На мундирі – орден «За заслуги» III ступеня, нагрудні знаки – «Почесний працівник прокуратури України», «Державність. Справедливість. Сумлінність». Документи підписали Кучма і Янукович.

Віктор Пшонка

До нагородного списку Азарова додамо ще й такі факти: У 2004 році тодішній міністр оборони України генерал Олександр Кузьмук нагородив Азарова пістолетом ПСМ “за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України”.

Читайте матеріал: Cкільки нагородних пістолетів вручив ворогам України генерал Кузьмук?

Разом з Януковичем Азаров так чудово подбав про це “забезпечення”, що українську армію було пограбовано майже дощенту. Словом, нагороджували ворогів.

Невже не відав Кузьмук, як і хто знищував наше військо? Чи не соромно йому тепер за цю та інші нагороди зрадникам?  Кузьмук, а разом з ним і Кучма не хочуть попросити вибачення в українського народу?

З нагоди дня народження Азарову вручили маузер! Окрім, цього у нього ще й купа іншої нагородної зброї: пістолети, ще й морський кортик на додачу…

Микола Азаров

Клименко, який очолював Міністерство доходів і зборів, хизувався, що має нагрудний знак Державної податкової адміністрації України «За заслуги», нагрудний знак Державної митної служби України «За митну безпеку держави» ІІ ступеня, нагрудний знак Державної податкової служби України «Почесний працівник державної податкової служби України», відомчу заохочувальну відзнаку Управління Державної охорони України «За сприяння державній охороні».

Олександр Клименко

Нагадаємо: редакція “Українського репортера” упродовж багатьох років публічно зверталася до верховної влади з вимогою – позбавити ворогів народу усіх звань і нагород. Але голос журналістів вперто не хотіли чути, проявляючи тим самим дивовижну гуманність. Нас дуже здивувало тоді, що колегія Генпрокуратури, яку очолював Юрій Луценко, не мала ані найменшого бажання (незважаючи на неодноразові публічні заклики “Українського репортера”) позбавити Пшонку навіть нагрудного знака – «Почесний працівник прокуратури України»!

Читайте матеріал: Позбавити “скотиняк” усіх звань та нагород!

І лише  26 лютого 2021 року Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції стосовно 10 осіб вищого офіцерського складу, яких підозрюють у вчиненні державної зради.

Секретар РНБОУ Олексій Данілов сказав після засідання Радбезу: “Про застосування безпосередньо санкцій… Ми розглядали усіх посадових осіб вищого офіцерського складу, які зрадили нашу державу – було ухвалене рішення відносно 10 осіб. Вони усі позбавлені усіх держнагород та звань, жодного українського звання немає. До них застосований максимальний пул санкцій, які дозволяє наше законодавство”.

Очевидно, що в Україні давно назріла необхідність реформувати систему державних нагород і відзнак. Сьогоднішня війна з рашею це також засвідчила.

Читайте також: Короновані на владу і привілеї

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”