На ці світлин не можна дивитися без сліз. У Держприкордонслужбі показали героїв, які повернулися з полону (+відео)

В Україну 31 травня повернулися з ворожого полону  75 воїнів. Серед звільнених бійці ЗСУ, НГУ, Держприкордонслужби, захисників Маріуполя і острова Зміїний та воїнів, що охороняли Чорнобильську АЕС.

Не менше третини з врятованих українських воїнів мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність. У ДПСУ показили прикордонників, яких вдалося повернути з полону.

 

“Кадри, що зворушують до сліз… Здається, вся Україна дивиться зараз на ці обличчя, а кожен, хто поряд, намагається підтримати захисників, чим може. Нові речі, душ, обід, емоції від дзвінків рідним та перші теплі обійми за довгий час полону, – так Держприкордонслужба підписала світлини зі звільненими військовими.

Серед визволених оборонців є п’ять жінок. Шестеро звільнених – офіцери, 65 – представники рядового та сержантського складу. Серед звільнених є воїни, що потрапили у полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

У Координаційному штабі уточнили: визволено з полону 37 представників Збройних сил, зокрема 13 бійців Військово-морських сил та двоє представників Повітряних сил. Також визволено з полону 21 нацгвардійця, семеро оборонців-прикордонників, шестеро тероборонців та четверо цивільних українок.

Зокрема, повертаються 19 захисників острова Зміїний, 14 військовослужбовців, які охороняли ЧАЕС, а також десять оборонців Маріуполя. Також вдалося звільнити 29 співробітників МВС України, серед яких і вищезазначені прикордонники.

Таким чином, враховуючи останніх звільнених полонених, Україна за час повномасштабної війни з Росією повернула додому вже 3210 українців, що перебували у ворожому полоні.

Також Україні вдалося повернути тіла 212 загиблих захисників. Вони загинули у боях на Донеччині, Луганщині, Запоріжжі та Харківщині, а деякі з них перебували на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *