Хто зловить демона? Суд дозволив арештувати Медведчука

Личаківський районний суд Львова обрав запобіжний захід – тримання під вартою Віктору Медведчуку.

18 березня слідчий суддя задовольнив клопотання слідчого ДБР про обрання запобіжного заходу у порядку, передбаченому ч. 6 ст. 193 Кримінального процесуального кодексу України, тобто за відсутності фігуранта.

Раніше слідчі ДБР та прокурори Офісу Генерального прокурора вжили заходів щодо міжнародного розшуку Віктора Медведчука.

Нагадаємо, народного депутата, голову політради партії «Опозиційна платформа – За життя», кума Путіна Віктора Медведчука підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації.

Місце перебування фігуранта встановлюється.

ДБР звертається до українців які перебувають на території держави та за її межами, у разі наявної інформації про можливе місцеперебування Віктора Медведчука, з проханням негайно повідомляти до ДБР на електронну адресу inform.dbr@gmail.com та за телефоном +38 (044) 356 40 00 (додатковий 21 10).

Як розповідав “Український репортер”, кум Путіна, обвинувачений у низці злочинів, зрадник України, народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук втік з-під арешту.

Читайте матеріал на цю тему “Українського репортера”: Віктору Медведчуку оголосили нову підозру про держзраду та сприяння тероризму

За словами генпрокурорки Венедіктової, протягом 2015 року за постачання вугілля та для сприяння діяльності бойовикам «ЛНР» і «ДНР» переказали, перевели у готівку та розподілили на їх користь не менше 200 млн. гривень, не рахуючи сплаченої готівки, із запланованих більше ніж 3,16 млрд. гривень.

«Таким чином енергетична сфера України була поставлена у залежність від Російської Федерації та терористичних організацій. Цим було підірвано економічну безпеку держави у 2014-2015 роках, позбавлено її можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів. Дії підозрюваного надали Російській Федерації ширші можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України та ведення підривної діяльності проти неї», — повідомила генпрокурорка.

Нагадаємо, 11 травня генпрокурорка підписала повідомлення про підозру Медведчуку і його соратнику Тарасу Козаку у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів у Криму.

Слідство вважає, що Медведчук домовлявся з державою-агресором для перереєстрації родовища «Глибока» у Чорному морі за 75 км від Феодосії та видобутку корисних копалин, які є національним ресурсом України.

Крім цього, Медведчука підозрюють у держзраді, а саме передачі агресору секретної інформації про військовий підрозділ ЗСУ.

З 13 травня 2021 року Медведчук перебував під цілодобовим домашнім арештом.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”