У Києві викрили кодло Азарова. Однак більше 20 його валіз із золото-сріблом досі не конфісковано і не продано в дохід держави (+відео)

Служба безпеки України за процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомила експрем’єру Миколі Азарову про нову підозру і викрила столичну чиновницю, яка навіть під час війни готувала його виступи для російському телебаченні.

Про це повідомляють СБУ, Київська міська прокуратура.

Колишньому прем’єр-міністру Азарову, який підозрюється у державній зраді, нині заочно повідомлено про підозру в публічних закликах до насильницької зміни та повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, виправдовуванні та визнанні правомірною, запереченні збройної агресії рф проти України та державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.

Читайте також: Буде новий суд над Януковичем та Азаровим

Правоохоронці також викрили і повідомили про підозру двом поплічницям Азарова, одна з яких є посадовицею столичної РДА.

За даними слідства, Азаров, перебуваючи на території держави-агресора, створив Телеграм-канал, де розміщуються публікації пропагандистського характеру з наративами кремля, які формують у суспільстві антиукраїнські настрої. Матеріали спрямовані на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.

Читайте також: Зрадники пішли у наступ: Азаров просить суд Вовка повернути “золоту лопату” (+відео)

У ході документування злочинної діяльності ексвисокопосадовця правоохоронці встановили, що адміністрування Телеграм-каналу за його вказівкою здійснюється двома його помічницями.

Одна з них – є діючим державним службовцем та наразі обіймає посаду начальника організаційного відділу в столичній райдержадміністрації. Інша – колишня співробітниця цієї ж РДА, яка на даний час виїхала на територію рф.

Спільниці разом координували інформаційну пропагандистську діяльність експрем’єра у Телеграм-каналі, а також на його сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі та російських ЗМІ. Організовували його інтервʼю та коментарі російським ЗМІ.

Читайте також: Державні зрадники як явище, або Звідки беруться манкурти

Як свідчать аудіозаписи, оприлюднені спецслужбою, чинна чиновниця (Хлоп’яча) здійснювала комунікацію з Азаровим та ворожими пропагандистами не тільки з власної домівки, але й з робочого кабінету в будівлі держустанови.

СБУ зазначає, що також було встановлено, що викрита чиновниця з Києва є керівником одного із підрозділів “Фонду гуманітарної підтримки”, створеного Азаровим для фінансування антиукраїнського “Комітету спасіння України”. Через ці установи фігурантка регулярно отримувала оплату за свої “послуги”.

Також читайте: П’ять років Україна не знає що робити із “золотими валізами” Азарова. Тим часом посіпаки Януковича уникають санкцій ЄС (+відео)

Підтримуючи активні зв’язки з експрем’єр-міністром та його оточенням, жінки сприяли у проведенні інформаційно-підривної діяльності, яка координується представниками російських спецслужб та спрямована на дискредитацію діючої влади на міжнародній арені, наголошує прокуратура.

Проведені судові психолого-лінгвістичні експертизи опублікованих матеріалів повністю підтверджують факти протиправної діяльності підозрюваних.
Під час обшуків у фігурантки виявлено комп’ютерну техніку та мобільний телефон, які вона використовувала для спілкування з прем’єром-втікачем, його “московською” помічницею та російськими пропагандистами.

Також читайте: Коли Азаров наїсться? Чому досі не конфісковано в дохід держави майно україноненависника? (+відео)

Як розповідав “Український репортер”, нині Азаров мешкає на елітній Рубльовці під Москвою. Читайте також: Зграя в мундирах (+відео)

У 2004 році тодішній міністр оборони України генерал Олександр Кузьмук нагородив Азарова пістолетом ПСМ “за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України”.

 

У 2016 році у Києві поліція  натрапила на схованку Азарова – речі колишнього прем’єра-втікача хтось тримав у квартирі в Дарницькому районі. Попередня оцінка цього краму – п’ять мільйонів доларів США.

Тут і нагородна зброя, картини, десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова.

Серед скарбів – столове срібло, пам’ятні монети, козацька шабля, а також гроші.

Усе це було запаковано у господарчі валізи. “Скарб” може стати речовим доказом у кримінальних провадженнях, де фігурує Азаров, стверджувала поліція.

Тут і нагородна зброя, картини, десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова.

Серед скарбів – столове срібло, пам’ятні монети, козацька шабля, а також гроші. Чотири роки минуло з тих пір, однак досі ці коштовні речі Азарова не конфісковано у дохід держави.

І досі немає вироків щодо Азарова. Ми ж нагадаємо про деякі речі Азарова, які поліція вилучила у 2018 році. Це – “большая совковая лопата со встроєнним стілєтом для дєнєг” із жовтого металу (на світлині). Нагадаємо, яку  “пораду” дав українцям Азаров у 2013 році:

“Я иногда говорю: хватит скулить. Возьмите лопату, сажайте картофель, капусту, делайте свою жизнь легче…”

Микола Азаров

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *