Театральні миттєвості Галини Яблонської (+відео)

У Міжнародний день театру, 27 березня вітання приймають українські митці, серед яких і уславлена акторка, Народна артистка України Галина Гілярівна Яблонська.

Вона – справжній корифей театру, адже віддала сцені понад 85 років! У її творчій біографії – більше 80 ролей.

Вистава «Самотня леді» на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, у якій актриса зіграла головну роль, завжди збирала аншлаги.

Журналістам «Українського репортера» Леоніду Фросевичу та Світлані Ковальовій пощастило зустрічатися з Галиною Гілярівною під час творчих, суспільних заходів.

А відвідавши виставу «Самотня леді», разом з іншими глядачами аплодували її високому таланту.

Разом з Галиною Гілярівною блискуче зіграли актори Анастасія Добриніна та Заслужений артист України Олександр Печериця. До речі, актор-франківець Олександр Печериця сьогодні захищає Україну на фронті. Честь і шана, Воїне!

Повний кавалер Одена княгині Ольги Галина Яблонська веде активну громадську діяльність, часто зустрічається з воїнами, не залишається осторонь всенародної боротьби з рашистською ордою.

Її наступальна та гостра поезія є своєрідним редутом, який допомагає нашим мужнім захисникам боронити країну від московитської гідри, утверджує незламність захисників та всього українського народу, самовідданість великої нації.

Додамо також, що Галина Гілярівна є авторкою та фундаторкою Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».

Редакція “Українського репортера” щиро вітає Народну артистку України з професійним святом і зичить оптимізму та бадьорості, гарного настрою та безліч приємних вражень від спілкування з шанувальниками.

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”