“путін вова, ти схожий на злого гнома!” Народна артистка Галина Яблонська звернулася до путіна власною поемою (+відео)

Народна артистка України, акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, повний кавалер Одена княгині Ольги Галина Яблонська не залишається осторонь всенародної боротьби з рашистською ордою. Сьогодні Галина Гілярівна прочитала свою поему, уривки з якої пропонуємо.

Її наступальна та гостра поезія є своєрідним редутом, який допомагає нашим мужнім воїнам боронити країну від московитської гідри, утверджує незламність захисників та всього українського народу, самовідданість великої нації. Саме героїчна Україна “найпотужнішій силі заброд силу духу протиставляє і ворога цим зупиняє”, але ж якою ціною…

У цьому творі пані Галина й образно торкається питання, а звідкіля ж черпає сили для відсічі орді наш волелюбний народ. І лунає відповідь: українці з такою залізною рішучістю та відвагою б’ються з рашистською наволоччю ніби за їхньою спиною – колосальні мільйонні резерви найсміливіших, найхоробріших оборонців.

А й справді! Бо здається, що пліч-о-пліч до бою з нами стали мільйони співвітчизників – усі ті, кого у різні історичні періоди замучив, закатував царат, більшовики-комуністи, сталіністи і вся антиукраїнська злочинна банда.

Нам не звикати давати по зубах скаженій московитській зграї. Не звикати ще “з того часу, як украли назву нашу”, звучить поетичне слово Народної артистки України. І це слово наповнюється гнівом до кремлівської зарази, до біснуватого недофюрера путіна. “А що там путлєр вова? Петля йому готова?”,- риторично звертається авторка.

Буде йому шибениця, необмінно буде. А поки що посилаємо його “прямісінько за руським кораблем…”.

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”