Володимир Гройсман і керівництво МОЗ зробили піар-кроки назустріч одне одному

Володимир Гройсман запропонував Олександру Лінчевському підшукати хоспіс, на що в МОЗ заявили: в інциденті поставлено крапку.

 

Скандальне висловлювання високого медицинського чиновника про лікування онкохворих за кордоном надихнуло голову Кабміну на черговий піар-крок. Володимир Гройсман вирішив провести показову виховну бесіду з в. о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун та її заступником Олександром Лінчевським – автором того самого висловлювання, яке обурило всю країну.

 

За результатами зустрічі можна сказати, що вона відбулася в теплій атмосфері – високі посадовці обмінялися люб’язностями, і взагалі сторони залишилися задоволені.

 

Ось що про цю подію повідомляє урядова прес-служба:

“Прем’єр-міністр сказав, що знає Олександра Лінчевського, як лікаря, практика, який стикається з різними ситуаціями. “Було б добре, якби ваші подальші кроки дали всім розуміння, хто ви є насправді, які у вас погляди, принципи і моральні якості – на конкретних діях”.

Сайт МОЗ передає цю інформацію майже дослівно – за одним винятком: “Прем’єр-міністр сказав, що знає Олександра Лінчевського як лікаря-практика, який стикається з різними складними ситуаціями, та за якого говорять, перш за все, його дії.

Цікаво й далі зіставити обидва повідомлення (це не прямий діалог, а добірка цитат), аби зрозуміти, що ця зустріч стала іще одним проявом популізму – причому для обох сторін.

Гройсман: “Пропоную більше приділити уваги вашій професійній діяльності, як лікаря, догляду, супроводженню й лікуванню онкохворих”.

Лінчевський: “Людяність і здатність надавати допомогу в будь-якій ситуації будь-якому пацієнту – це базис для всіх, хто працює в медицині.  За цими принципами я працюю в міністерстві”.

Гройсман: “Знайдіть хоспіс, онколікарню – в позаробочий час, як фаховий лікар і добра людина – допоможіть і підтримайте”.

Лінчевський: “За тими самими принципами я продовжую працювати в лікарні в позаробочий час”.

“На зустрічі було поставлено крапку в інциденті щодо перекручення сенсу висловлювань Олександра Лінчевського на закритому засіданні Рахункової палати”, – запевняє МОЗ.

“А тим, хто говорив про вас, я пропонував би подивитися на вас з іншої сторони і потім зробив би висновки. Я хочу тут справедливості”. – цитує Гройсмана прес-служба Кабміну.

Словом, добре, що зустрілися.

До речі, ось що з приводу висловлювань Лінчевського пише колишній старший слідчий Генпрокуратури з особливо важливих справ, державний радник юстиції 3-го класу Галина Климович:

https://www.facebook.com/search/top/?q=galina%20ivanivna%20klimovich

На цю тему читайте також:

Як соцмережі відреагували на слова Олександра Лінчевського

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *