Розпочав роботу медичний форум «Українська психіатрія у світі»

У Києві проходить щорічна науково-практична конференція «Українська психіатрія у світі, що швидко змінюється». Її проводить Асоціація психіатрів України, яку очолює Семен Фішелевич Глузман, спільно з Українським науково-дослідним інститутом соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України.

На цей захід приїхали також відомі світові експерти з питань психічного здоров’я. Медичний форум триватиме три дні.Це – унікальна наукова, освітня та соціальна подія, що традиційно стала найбільш важливим заходом в календарі психіатрів та психологів – експертів у галузі психічного здоров’я зі всієї України.

За словами організаторів, вперше в історії вітчизняної психіатрії конференція має статус Co-Sponsored Meeting Всесвітньої психіатричної асоціації (World Psychiatric Association). Цей форум підтримала Європейська рада з акредитації безперервної медичної освіти (European Accreditation Council for Continuing Medical Education (EACCME) – 18 Credit Points.

Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук зазначає, що медики зібралися на цю розмову «у період активного реформування системи охорони здоров’я держави. Тривала війна на Сході й наявність вимушених переселенців та учасників АТО створило додаткове наванта ження на всі існуючі служби, зокрема психіатричну. Саме це зміцнює намагання реформувати систему охорони психічного здоров’я та впроваджувати сучасні підходи, які допоможуть змінити акцент зі стаціонарної на спільнотні служби охорони психічного здоров’я. Всі ці важливі для України питання ми плануємо обговорювати на конференції. Наука – галузь, що протягом століть об`єднує людей усього світу, незалежно від їхніх національних традицій, політичних пере конань і релігійної приналежності. Сподіваємося, що нам вдасться втілити у практичну реальність все те важливе, що буде обговорено на симпозіумах науково-практичної конференції, а амбітні завдання, спільні зусилля та прагнення досягти поставленої мети неодмінно приведуть нас усіх до успіху».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *