Пристрасті навколо мосту Метро. Чи достоїть він до капремонту?

Капітальний ремонт мосту Метро розпочнеться наступного року і триватиме – за планом – два роки.

Про це у Фейсбуку написав заступник голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, міст перебуває в «обмежено працездатному» стані. Такий висновок зроблено за результатами обстеження, проведеного Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.

«Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще шість років (з часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року, – пише Давтян. –  Було проведено комплексне обстеження, розроблено проектно-кошторисну документацію, яка зараз проходить експертизу».

«Після отримання позитивних результатів експертизи (очікуємо в серпні 2018 року) потребуватиметься шість місяців на розроблення документації. Після цього можна розпочинати капремонт», –  запевняє Дмитро Давтян.

За дивним збігом буквально вчора співавтор проекту мосту Метро Георгій Росновський в інтерв’ю «Громадському Радіо» висловив побоювання, що міст, побудований у 1965 році, може обрушитися  будь-якої миті.

На думку Росновського, капітальний ремонт уже не допоможе: «Потрібна реконструкція мосту, треба розбирати дорогу авторуху, розбирати деякі конструкції, і замість двох смуг робити по три смуги».

Георгій Росновський також стверджує, якщо міст почне валитися, то впаде повністю: «Почне в одному місці – і, як доміно, піде по всіх прольотах».

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.