Рідні загиблих воїнів вимагають забрати від Стіни пам’яті біотуалети

Сім’ї загиблих на Донбасі воїнів вимагають від влади столиці припинити розміщувати біля Стіни пам’яті героїв мобільні туалети і заборонити парковку автомобілів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав Юрій Бутусов, оприлюднивши відео з сім’ями загиблих і волонтерами, причетними до створення меморіалу.

Рідні загиблих героїв закликали ставитися гідно до пам’яті воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, – пише Цензор нет.

Волонтер гуманітарної місії “Евакуація-200” Павло Нетьосов, що займається пошуком, упізнанням і поверненням додому тіл українських військових, загиблих на Донбасі, заявив, що “ситуація зі Стіною пам’яті, цією вулицею, з припаркованими машинами, з розважальними заходами, сміттєвими баками, біотуалетами, повторюється щороку.

У людей, які прийшли з нами розмовляти, навіть розуміння немає, що вони щось не так роблять. Їх не бентежить, що в такому місці стоять туалети. Це означає, що ми прогнили від самого низу до самого верху”, – зазначив Нетьосов.

Нагадаємо, Стіну пам’яті загиблих героїв було відкрито 30 травня 2015 року на Трьохсвятительській вулиці біля Михайлівського монастиря. Зараз на ній увічнено 3700 загиблих українських захисників від початку російської агресії до лютого 2016 року.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *