Професор Петро Таланчук публічно звернувся до суспільства

Звернення президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» щодо рейдерського захоплення, яке розпочалося 7 серпня 2018 року.

«Ми є свідками того беззаконня, що є в нашій державі взагалі. Україна – єдина країна в світі, яку розікрали на основі законодавства. А там, де не вистачило законів «доточили» постановами Верховної Ради та постановами Уряду. В результаті народне майно розкрадене і усім відомо хто його вкрав. Але притягнути до відповідальності ми нікого не можемо.

Я, Таланчук Петро Михайлович, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», звертаюсь до українських журналістів з проханням поширити достовірну інформацію щодо ситуації, що склалася навколо університету.

7 серпня 2018 року без попередження на територію, що є приватною власністю університету, увірвались хлопці віком не більше 25 років в кількості приблизно 70 чоловік. Спочатку в заручниках опинились охоронці та кілька працівників університету. Негайно свідками інциденту була викликана поліція. Заручники були звільнені. Але невідомі залишаються в навчальному корпусі університету.

З приводу юридичного аспекту даної ситуації.

В банку «Хрещатик» був взятий кредит на розбудову навчального корпусу для університету. Усім відома доля банку «Хрещатик». Всі активи, що були в заставі в банку реалізовані через торги. Наразі триває судовий розгляд щодо визнання торгів недійсними. Адже ми маємо усі підстави для визнання їх такими. До того ж Окружний адміністративний суд м. Києва своїм рішенням визнав протиправним та скасував рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.07.17 року № 2846 в частині затвердження умов продажу активів ПАТ «КБ «Хрещатик».

На теперішній час дана справа знаходиться на розгляді у Верховному Суді України.

Приміщенням неправомірно заволоділа структура, що не дочекавшись рішення суду, вчинила рейдерське захоплення. Адже постанови суду ще немає. Також немає на сьогоднішній день жодних виконавчих проваджень.

Рейдери пішли на такі кроки, бо в них вже агонія. Вони програли суди і в такий спосіб намагаються неправомірними методами, через шантаж вимагати кошти.

Просимо ЗМІ та небайдужу громадськість тримати «руку на пульсі», бо тільки так ми зможемо відновити справедливість та притягнути до відповідальності відвертих злочинців”.

Про рейдерське захоплення університету також читайте:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *