Президент Університету “Україна” Таланчук переконаний, що рейдери зазнають поразки

Президент Відкритого міжнародного універистету розвитку людини “Україна” професор Петро Таланчук під час прес-конференції розповів про обставини рейдерського захоплення навчального закладу.

“Прибуло чотири автобуси з молодиками, захопили навчальний корпус. Вели себе нахабно, грубо. Поведінка поліції у мене викликала подив, – говорить Петро Михайлович. – Влада ще й покриває ці процеси. Поліція мені відмовила у вимозі зайти й забрати разом ключі від вхідних дверей двох інших корпусів, оскільки їх ще не було захоплено…”

Професор Петро Таланчук нагадав деяку історію створення вишу. Було взято кредит трьома траншами для будівництва навчального закладу – близько 97 мільйонів гривень. Згодом університет повернув ці кошти з лишком – більше 150 мільйонів.

Активи університету знаходилися в банку “Хрещатик”, який, на переконання Петра Таланчука, було навмисно “завалено”. Деякі борги університету залишалися в цій фінансовій установі. “Згодом усі активи “Хрещатика” почали реалізовувати через торги. І тут – найцікавіше. Університет домовився попередньо з однією із компаній, що вони викуповують наш кредит, і ми з ними будемо співпрацювати, як і з “Хрещатиком”, – сказав керівник університету.

Але все пішло всупереч домовленостям, переконував професор Таланчук, бо адміністрація вишу запідозрила неладне. Університет почав боротьбу за свої законні права. Суд скасував рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо продажу активів цього банку і зобов’язав прийняти відповідне рішення. Опоненти подали апеляційну скаргу, вона сьогодні у Верховному суді.

Петр Таланчук ( на світлині ліворуч) говорить, звертаючись до студентів, їхніх батьків, що з університетом буде все гаразд, що правда і справедливість все одно переможуть.
Університет “Україна” – єдиний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я. Він свідомо взяв на себе місію вчити людей із особливими потребами. У цьому його унікальність.

Довідково

Місія університету: якісна доступна вища освіта для людей, які прагнуть повної особистісної самореалізації на користь суспільства.

Мета університету: надання вищої освіти всім бажаючим, у тому числі молоді з особливими потребами, через упровадження новітніх освітніх технологій.

На цю тему також читайте:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *