Університетські корпуси “України” досі в руках тітушок (оновлено)

Адміністрація університету “Україна” проінформувала в соцмережах щодо рейдерського захоплення вишу станом на 8:30 8 серпня.

“Всі три корпуси утримуються тітушками, патрулі поліції перед ранковою зміною покинули територію університету, і більше не приїжджали.

Поліція не приймає виклики на адресу університету і жодного патрульного екіпажу біля університету зараз немає, аргументують перезмінкою.

Негативу до ситуації додає поширення прес-секретарем Нацполіції Києва невірної інформації щодо причин конфлікту. Керівництво Головного управління МВС у Києві та прес-секретар чомусь не займаються ситуацією щодо відсутності реакції на виклики поліції, а замість цього поширюють відверто викривлену інформацію.

Поширення невірної інформацію викликало хвилю негативу серед коментарів під новинами про захоплення будівлі Шкода, що офіційні представники не перевіряють інформацію, перед тим як надавати її журналістам.

Будівля університету “Україна” належить саме університету, орендодавців чи орендарів в конфлікті не може бути в принципі. Документи на право власності щодо корпусів університету “Україна” поліції були надані, копії документів про судові справи теж були надані.

Ситуація погіршується тим, що поліція бездіє, а в цей час в будівлі Університету все ще мародерствують молодики, у яких поліція навіть не змогла перевірити документи.

Це кричуща ситуація в нашій державі, дуже показова ситуація щодо “успішних” реформ МВС України.

Але нам своє робити, все буде добре”.

Відео захоплення вишу  (із Фейсбук-сторінки Юлії Ресенчук):

https://www.facebook.com/iuliiaresenchuk/videos/1809727355741464/

Сьогодні Університет “Україна” доповнив інформацію. Цитуємо:

“В мережі зараз активно висвітлюється інформація стосовно рейдерського захвату будівель Університету “Україна”, але її, з невідомих для нас причин, прес-секретар ГУ МВС м.Києва подала невірною, написавши, що це конфлікт орендарів. Ніяких орендарів у корпусів Університету “Україна” бути не може, бо університет своїми силами та залученими інвестиціями будував корпуси для себе.

Хочемо трохи пояснити ситуацію, як це все виглядає з нашого боку.

Університет “Україна” будував корпуси частково за кредитні кошти Банку “ХРЕЩАТИК”. Як всім відомо, Банк “ХРЕЩАТИК” не зміг пережити банківську кризу 2014-2015 років і його було ліквідовано. Після ліквідації банку частина кредитів перейшла до приватних структур. Законність подібних справ зараз не піднімається, але судові справи все ще розглядаються.

Тепер ці приватні структури, не дочекавшись рішень суду щодо реструктуризації кредитів та майнових суперечок, зробили вже типове для нашої країни рейдерське захоплення корпусів університету.

Майнові права на два корпуси належать Університету “Україна”, щодо одного з корпусів йдуть судові майнові суперечки, але чомусь в МВС подають інформацію про конфлікт орендарів. Шкода, що так працює наша нова реформована поліція.

Нижче надано перелік судових справ щодо наслідків ліквідації банку “ХРЕЩАТИК” та переуступки кредитів приватним структурам без попередження Універстету “Україна”. Всі ці справи все ще розглядаються, і на сайті судових установ можна переглянути всі деталі справ з вказаними номерами, постановами, кодами тощо.

Дуже просимо не поширювати невірну інформацію.

Господарський суд м. Києва

 

Київський

Апеляційний господарський суд

 № 910/974/18 Справа за

позовом

ВНЗ “ВМУРОЛ “Україна” до Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Фактор плюс” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Офіс сервіс люкс” про визнання договорів

про відступлення частини прав вимоги недійсними.

 

Подано  апеляційну скаргу.
 

Господарський суд м. Києва

 

 

 

 

№  910/6648/18

Суддя Кирилюк Т.Ю.

Справа за позовом ТОВ “Фінансова компанія “Фактор Плюс” до Вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини  “Україна” про стягнення  42 024 065, 07 грн.

 

Судове засідання

призначене на

21.08.2018р.

 

Господарський суд м. Києва

 

№ 910/5286/18

Суддя

Пінчук В.І.

Справа за позовом ТОВ “Офіс сервіс люкс” до Вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини  “Україна” про стягнення 2 550 000,00 грн. Судове засідання

призначене на

09.08.2018р.

 

Верховний Суд № 826/13182/17

Суддя Кравчук В.М.

Справа за позовом ТОВ «Світ фінансів» до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання протиправним та скасування рішення, та зобов’язання вчинити дії.

Щодо рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.07.2017 р. № 2846 в частині затвердження умов продажу активів ПАТ «КБ «Хрещатик», а саме: права вимоги за кредитними угодами № 24-47/1-08/G, № 24-47/1-08/1 від 04.06.2008 р., № 58-47/1-13 від 24.12.2013 р., № 40-47/4-07 від 26.06.2007 р., № 54-47/4-07 від 10.08.2007 р. та договорами забезпечення (іпотеки, застави) лот №Q8208b11743 та зобов’язати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб прийняти рішення про скасування відкритих торгів (аукціону) від 29.08.2017 р. щодо продажу прав вимоги ПАТ «КБ «Хрещатик» лот №Q8208b11743.

Дата засідання не призначена
Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *