Острівці безпеки на дорогах стануть нормою

На всіх нерегульованих пішохідних переходах на дорогах із чотирма та більше смугами руху буде облаштовано острівці безпеки.

Принаймні, зауважує «Український репортер», це передбачають нові державні будівельні норми «Вулиці і дороги населених пунктів», які набули чинності 1 вересня.

«Така практика діє у всіх цивілізованих країнах Європи та світу і відтепер є нормою в нас. Сподіваюся, що з її втіленням значно зменшиться кількість аварій та підвищиться безпека пішоходів на дорогах», – написав у Фейсбуку заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе.

Відповідно до ДБН, мінімальна ширина острівця безпеки має становити не менше 2 метрів, довжина – 8 метрів. Він може облаштовуватися на розділовій смузі або шляхом звуження смуг руху до 2,75 м.

«Центральні острівці мають вирізнятися типом покриття, структурою чи кольором, переважно бути піднятими над проїзною частиною з можливістю безперешкодного руху пішоходів, виділеними розміткою або мати зигзагоподібний вид з огорожею безбар’єрного типу», – деталізує Лев Парцхаладзе.

Про будівельні норми також читайте: 

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.