Олімпіада: срібним призером став Сергій Куліш

Срібним призером у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50 метрів став Сергій Куліш. Для 31-річного спортсмена з Черкас це друга олімпійська медаль в кар’єрі.

Загалом у шостий день Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у шести видах спорту, повідомляє НОК України.

Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50м, стрільба з трьох положень). Срібну медаль здобув Сергій Куліш.

Легка атлетика (спортивна ходьба на 20км): три українки фінішували в топ-20. Найкращою стала Людмила Оляновська — 14-те місце. Марія Сахарук — 17-та , Олена Собчук — 20-та. Наш єдиний представник у цій дисципліні серед чоловіків Ігор Главан посів 40-е місце.

Стрільба з лука: Вероніка Марченко перемогла в 1/32 фіналу Лі Цай-Чі з Китайського Тайбею – 6:4, але, поступившись в 1/16 Алехандрі Валенсії з Мексики, завершила виступи на Олімпіаді.

Дзюдо (вагова категорія до 78 кг): Єлизавета Литвиненко перемогла в стартовій сутичці Лоріану Куку з Косово, але поступилася по шидо в 1/4 фіналу чинній віцечемпінці світу італійці Аліче Белланді. Продовжити боротьбу за бронзу у втішній сітці їй не дозволила китаянка Ма Чженчжао. У підсумку українка посіла сьоме місце.

Плавання: до півфіналу чинний чемпіон світу на 50-метрівці вільним стилем Владислав Бухов кваліфікувався 11-м. У півфіналі українець покращив час — 21.76с, проте посів 11 позицію, яка не дозволила йому пройти до фіналу.

Теніс: за вихід до півфіналу сестри Людмила та Надія Кіченок змагалися з парою з Іспанії — Крістіною Букса та Сарою Соррібес Тормо. У підсумку дівчата поступилися на тайбрейку, завершивши виступи на Іграх.

Сьогодні, 2 серпня, у сьомий день Олімпійських ігор представники національної збірної України будуть змагатися у семи видах спорту.

Кульова стрільба (пістолет 25м), Олена Костевич.

Дзюдо (вагова категорія 78 кг+), жінки, 1/16 фіналу: Христина Гоман.

Легка атлетика: чоловіки, кваліфікація, метання молоту: Михайло Кохан.

Стрибки у висоту: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Юлія Левченко. Потрійний стрибок: Марина Бех-Романчук.

Мікст, кваліфікація, естафета 4х400м: Олександр Погорілко, Тетяна Мельник, Марʼяна Шостак, Данило Даниленко.

Штовхання ядра: Роман Кокошко.

Стрибки у воду (синхрон 3м), фінал: Олег Колодій, Данило Коновалов.

Академічне веслування: двійка парна легкої ваги, фінал В: Ігор Хмара та Станіслав Ковальов.

Веслувальний слалом (каяк-крос): Вікторія Ус.

Бокс (вагова категорія 80кг):1/4 фіналу – Олександр Хижняк.

У медальному заліку, з двома нагородами Україна посідає 35-ту позицію.