Заступника міністра внутрішніх справ України Гогілашвілі звільнили з посади

На блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Як відомо, він має діючий паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер.  Днями цей “герой” намагався показати, яким великим цабе він є в МВС.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Президент Володимир Зеленський попросив очільника МВС та уряд звільнити Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра. Про це очільник держави написав у Telegram.

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним: “Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Гогілашвілі не має профільної освіти. Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

І ось сьогодні, 13 грудня, Олександра Гогілашвілі звільнено. Про це розовіли співрозмовники “Української правди” у правоохоронних органах. Рішення  ухвалили на рівні Кабінету міністрів.

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – є особистим помічником президента Володимира Зеленського.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *