“Якщо міністр не подасть на звільнення цю особу, то на репутації МВС можна ставити хрест”, – Разумков про Гогілашвілі

Разумков про Гогілашвілі. На блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Президент Володимир Зеленський попросив очільника МВС та уряд звільнити Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра. Про це очільник держави написав у Telegram.

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним:

“Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Гогілашвілі не має профільної освіти. Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Це чоловік Марії Левченко, яка є помічницею президента України, яка працює з Володимиром Зеленським багато років. Він не має профільної освіти, він вищу освіту здобув лише у 2019 році. Мені сьогодні спало на думку, що в нас нарешті закінчилася епоха кумівства, а перейшли на чоловіків і помічників”, – сказав він.

Разумков вважає, що Гогілашвілі мають звільнити, до того ж без призначення “до Міністерства соціальної політики заступником, до Міністерства оборони заступником, на якусь іншу посаду до Офісу президента”.

“Він був усунений, зараз будуть розбиратися. Я не розумію, в чому тут розбиратися? Заступник міністра внутрішніх справ приїхав, зупинили його, бо мали зупинити на блокпості на Донеччині. Там війна триває. Якщо він цього не знає, то може почитати в інтернеті. Його зупинили правоохоронці. Тут не треба проводити якесь внутрішнє розслідування, тут все це на столі, уся інформація, як він поводився. І зараз, наскільки мені відомо, на цих хлопців, які знімали це відео, чиниться тиск, їх хочуть звільнити із правоохоронних органів, бо вони якось не так розмовляли”, – пояснив Разумков.

“Якщо міністр не подасть на звільнення цю особу, то на репутації МВС можна ставити хрест, бо в нас тоді якісь особисті стосунки та родичання. Вони безпосередньо впливатимуть на те, хто може обіймати посаду, а хто ні”, – сказав Разумков.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *