Львівська обласна рада просить скасувати науковий ступінь нардепа Киви і зупинити знущання над освітою

Львівська обласна рада, 27 квітня прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування рішення спеціалізованої вченої ради про присудження наукового ступеня народному депутатові України від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киві та проведення розслідування обставин захисту дисертації.

Депутати Львівської обласної ради обурені повідомленням про рішення спеціалізованої вченої ради присудити науковий ступінь кандидата наук з державного управління народному депутатові України від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киві.

«Члени спеціалізованої вченої ради, які були присутніми на захисті дисертації, а також усі інші, хто брав участь у реалізації цієї афери, вкотре довели нікчемність сучасної системи освіти та необхідність її повного перезавантаження, – йдеться у зверненні. – Гнила бюрократична система, через яку необхідно пройти молодим науковцям, лише створює для них перешкоди в здобутті наукових ступенів та розвитку української науки, проте допомагає особам, які здобувають наукові ступені в особистих інтересах і жодним чином не пов’язані з наукою».

Депутати просять Міністерство освіти України вжити відповідних заходів та скасувати це рішення.

«Таким чином буде зупинено знущання над українською освітою!» – зазначають вони.

Як розповідав “Український репортер”, захист дисертації Киви відбувся у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. Журналістів на нього пропускали за списками, які погоджував помічник народного депутата.

Врешті на місце викликали поліцію, і після її приїзду журналістів усе-таки пропустили.

Сам Кива сказав, що не має особистої охорони, а невідомі — «це аспіранти, чи, мабуть, студенти».

Однак, ці ж люди супроводжували депутата до вбиральні та авто.

Також на сходах чергували невідомі особи, які представлялися студентами, але відмовлялися показувати студентські квитки.

Зазначимо, що врешті Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління.

Члени комісії проголосували одностайно: всі 13 — за.

Тема дисертації Киви — «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

Після захисту дисертації Киви львівський лікар і вчений Олександр Ябчанка на знак протесту публічно спалив диплом кандидата наук.

Суспільство обурено фактом присудження Киві наукового ступеня. Читайте на цю тему статтю: “Нас хочуть прирівняти до Киви. Коментарі із соцмереж про захист дисертації нардепом”.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *