Гогілашвілі було засуджено в Росії за кримінальною статтею – ЗМІ

З’явилися нові дані про Олександра Гогілашвілі, якого 13 грудня звільнили з посади заступника міністра внутрішніх справ України.

Нагадаємо: на блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Як відомо, він має діючий паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер.  Днями цей “герой” намагався показати, яким великим цабе він є в МВС.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Президент Володимир Зеленський попросив очільника МВС та уряд звільнити Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра. Про це очільник держави написав у Telegram.

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним:

“Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Гогілашвілі не має профільної освіти. Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – є особистим помічником президента Володимира Зеленського.

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов пише:

“Окрім незаконної та небезпечної поведінки заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі на блокпосту “Долина” не менш скандальною є наявність у нього броньованих машин та охорони. Згідно закону, Гогілашвілі не передбачено за статусом бронеавтомобілі та особиста охорона.

“Проте, за даними джерел Цензор.НЕТ, ось ці загадкові люди в чорному – охорона скандального заступника голови МВС, шестеро військовослужбовців, офіцерів спецназу Головного управління розвідки Міністерства оборони, військова частина 2245. На відеозапису було впізнано обличчя офіцерів ГУР МО Петра М. та Михайла Я.”, – пише Бутусов.

“Але не менш резонансно, що за даними джерел у ГУР МО, для пересування Гогілашвілі використовується бронеавтомобіль, наданий посольством США для забезпечення безпеки співробітників військової розвідки України, і ця Тойота перевозила раніше командира спецназу ГУР МО Юрія Семенюка – того самого розвідника, який виступив недавно щодо Вагнергейту із викриттям про наявність російських “кротів” в Офісі Президента, і якого звільнили після провалу спецоперації із захоплення вагнерівців”, – додає він.

“На якій підставі заступник глави МВС використовує для забезпечення своїх поїздок спецтранспорт військової розвідки, чому Гогілашвілі охороняють офіцери спецназу Міноборони? МВС має свої завдання, свій транспорт, свою охорону. Або ці люди на відеозаписі і ця машина вже не числяться в ГУР МО? Надання охорони та машин Гогілашвілі може бути прямим порушенням закону – чи він одночасно таємний спецагент, який виконує диверсії у російському тилу?”, – порушує питання журналіст.

Гогілашвілі у 1998 році засудили у Росії, пише видання Vesti.ua та публікує уривки вироку.

У документі йдеться про те, що у 1996 році Гогілашвілі зі ще двома особами фабрикував векселі Північно-Кавказької залізниці та намагався їх реалізувати. Зокрема, зафіксували епізод, коли Гогілашвілі особисто намагався продати такий вексель. Обвинувачення йому висунули зокрема за ст. 147 (шахрайство) Кримінального кодексу Росії.

Гогілашвілі у суді провини не визнав, казав – не знав, що вексель підроблений. Продав він цінний документ нібито за порадою товариша. Однак його засудили до п’яти років умовно та відпустили з-під варти у залі суду, зазначають Vesti.ua.

“Радіо Свобода” повідомило, що зверталося до міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського з питанням про судимість його заступника, відповіді не отримало. Також журналісти двічі питали про російське громадянство Гогілашвілі, але ні до звільнення чиновника, ні після не дістали відповіді.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *