Державна резиденція “Синьогора” і події навколо святкування дня народження глави Офісу Президента України

Нещодавня подія у державній резиденції президента України “Синьогора” викликала великий резонанс у суспільстві.

“За інформацією джерел “Української правди” в політичних колах, президент Володимир Зеленський та керівник його офісу Андрій Єрмак у п’ятницю (19 листопада. – “УР”) вдень залишили Банкову ще до закінчення робочого дня. І полетіли в Карпати до державної резиденції, де у неділю Андрій Єрмак мав відсвяткувати ювілей – 50 років.

…Згодом розслідувачі “УП” знайшли докази, що 21 листопада, у день Гідності та Свободи та день народження Єрмака близько 10 ранку Зеленський і голова його Офісу, які були на Івано-Франківщині, з’являються на Інститутській у Києві. О 12 президент нагороджує воїнів, а вже о першій гвинтокрил ДСНС злітає з бази рятувальників у Козині і за дві години здійснює посадку в Івано-Франківську”.

“Українська правда” розповіла про це в журналістському розслідуванні “Не час святкувати. Як керівник ОП Єрмак разом із Зеленським відзначив ювілей на держдачі”.

Після появи цього матеріалу Андрій Єрмак на сторінці у Фейсбуку заперечив факти, викладені в журналістському матеріалі. Цитуємо:

З’явилася також і реакція Офісу президента України. Наводимо фрагмент:


Читайте також:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *