ДБР розпочало слідство щодо Гогілашвілі

Колишньому заступникові міністра внутрішніх справ України Гогілашвілі доведеться йти на допит до слідчого – ДБР порушило кримінальне провадження.

Про це написав у Фейсбуку Дмитро Разумков.

Нагадаємо: нещодавно на блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

За даними медіа, він має діючий паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер. Отож цей “герой” намагався показати, яким великим цабе він є в МВС. Його було засуджено в Росії, як пишуть медіа, за кримінальною статтею.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним:

“Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – є особистим помічником президента Володимира Зеленського.

Як відомо, сім’я Гогілашвілі мешкає в одному приватному маєтку з родиною начальника Головного управління розвідки Міноборони, генерала Кирила Буданова. Сам будинок належить людині, яку у ЗМІ називають одним з бенефіціарів податкових схем. Про це йдеться у відео від Bihus.Info.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *