Військовослужбовцям з 1 січня підвищили пенсії

Кабінет Міністрів ухвалив рішення підвищити пенсії військовослужбовцям з 1 січня 2018 року в середньому на 1,5 тисячі гривень. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду 21 лютого.

Він зауважив, що це рішення не потребує внесення змін до законодавства і буде чинним до моменту ухвалення окремого законопроекту, який сьогодні  обговорюється на різних майданчиках.

“Ми розпочали дискусію про пенсії військовослужбовцям восени. Це надзвичайно важливий закон, який встановлює справедливість щодо військових. Я обіцяв з 1 січня підвищити пенсії, і я пам’ятаю про це. Але дискусії щодо проекту закону тривають. І вони можуть тривати місяць і два. Я пам’ятаю, що обіцяв.  Тож  сьогодні ми приймаємо рішення про підвищення пенсій для військовослужбовців – у середньому на 1,5 тисячі гривень. Нарахування розпочнуться з сьогоднішнього дня”, – заявив Гройсман.

Представляючи проект постанови, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що його розроблено під час консультацій з керівництвом силових відомств.

«Дійсно, повне вирішення проблеми пенсійного забезпечення військовослужбовців та представників інших силових органів можливе лише з прийняттям нового Закону, але люди не повинні бути заручниками наших внутрішніх узгоджувальних процедур. Проект постанови передбачає, з урахуванням фінансових можливостей держави, поетапне підвищення пенсій представникам силових органів, починаючи з 1 січня 2018 року. На першому етапі таке підвищення складе в середньому не менше 1500 гривень. По закінченню першого етапу ця цифра може подвоїтись, тобто з 1 січня 2020 року пенсійне забезпечення силовиків зросте майже в два рази», – заявив Рева.

Нагадаємо, що військовослужбовці – учасники бойових дій можуть вийти на пенсію в 55 років якщо мають 20-річний стаж для виходу на пенсію.

Про те, скільки держава платить військовослужбовцям-строковикам, можна почитати тут, а про зарплати бійців у зоні АТО – тут.

Більше про “осучаснення” пенсій в Україні та останні зміни читайте тут:

Пенсійна реформа. Найважливіше для гаманця

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.