Верховна Рада зніматиме недоторканність лише з одного нардепа. Лозового і Дейдея “забракував” Луценко

Верховна Рада голосуватиме за зняття депутатської недоторканності лише з одного народного депутата – члена групи “Відродження” Геннадія Бобова.

Подання на притягнення до відповідальності нардепа від “Радикальної партії Олега Ляшка” Андрія Лозового та нардепа “Народного фронту” Євгена Дейдея повернули до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

“Вивчивши матеріали трьох подань на народних депутатів в частині фактажу, сьогодні було прийнято рішення направити до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Геннадія Бобова.

Ще два подання на нардепів А.Лозового та Є.Дейдея Генпрокурор Юрій Луценко повернув до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на доопрацювання”, – написала Сарган у Фейсбуку.

Сам Бобов так прокоментував ситуацію:

“З приводу заяв щодо подання на зняття з мене депутатської недоторканності. Всі звинувачення проти мене – безпідставні. Перш ніж робити подібні заяви, представникам правоохоронних органів варто було б спочатку взяти роз’яснення у народних депутатів щодо усіх питань, які їх цікавлять.

Впевнений, більшість непорозумінь було б вирішено. І в правоохоронних органів не залишилося підстав для подібних “піар-заяв” у соцмережах.

Нагадаю, я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за більш ніж 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати. Тому розраховую на об’єктивність правоохоронних органів у встановленні істини у цій ситуації”, – написав нардеп у Фейсбуку.

Нагадаємо, 19 травня Генеральна прокуратура підготувала подання до Верховної Ради щодо згоди на притягнення до відповідальності трьох народних депутатів: Геннадія Бобова, Андрія Лозового та Євгена Дейдея. Їх підозрюють у незаконному збагаченні, ухиленні від сплати податків і декларуванні недостовірної інформації.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *