Вадим Рабінович, він же – агент КДБ “Жолудь”, “Пілот” отримав підозру в державній зраді

Настала черга і Рабіновича, за яким в’язниця давно плаче.

ДБР повідомило про підозру у держзраді екснардепу від ОПЗЖ Вадиму Рабіновичу.

Цитуємо: “Він розповсюджував серед населення та політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію.

Вадим Рабінович у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України, інформує ДБР.

Його пропагандистська діяльність допомагала керівництву російської федерації досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала рф ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України”.

Як розповідав “Український репортер”, у березні 2022 року працівники Державного бюро розслідувань провели обшуки у низки народних депутатів від фракції ОПЗЖ, які незаконно перетнули або планували перетнути державний кордон України.
Слідчі дії проводились у межах досудового розслідування щодо неправомірних дій службових осіб правоохоронних органів, які сприяли певним особам, у тому числі народним депутатам України, у незаконному перетині державного кордону України.
Зокрема, у народного депутата Вадима Рабіновича вилучено серед іншого три рушниці та великі суми готівки у гривнях та доларах.

У березні 2021 року нардеп ОПЗЖ Вадим Рабінович оприлюднив карту російських пропагандистів “На какой мовє гаваріт нєзалєжная”. Відповідний допис з витвором російської пропаганди нардеп ОПЗЖ Вадим Рабінович оприлюднив у Фейсбуку.
За класичним каноном російської пропаганди карта ділить Україну “на три сорти”: україномовний захід, суржикомовний центр та російськомовні південь та схід.

На цю тему: Державні зрадники як явище, або Звідки беруться манкурти

Як відомо, Рабінович був агентом КДБ СРСР, мав псевдоніми «Жолудь», “Пілот”.

Ось як він розповідав про свою агентурну діяльність відомому німецькому журналістові Юргену Ротту (цитуємо уривок із книги “Олігарх”:

“Увечері кадебешник викликав мене, – згадував Рабінович про своє перебування у радянській колонії (сидів за кримінальний злочин).

-Ти повинен підписати це. Тепер ти будеш працювати на нас і все повідомляти мені. Ти зрозумів?

-Звичайно, товаришу. – І я з легким серцем підписав цей папірець.

-Добре сказав він. – У тебе буде кличка “Пілот”.

Кожен стукач КДБ мав кличку. Після того як я підписав папір і став “Пілотом”, усе на зоні, до мого задоволення, пішло своєю чергою…”

“Український репортер” до всього цього додасть: Рабінович підтримував тісні зв’язки з відомим мафіозі європейського масштабу Семеном Могилевичем, російським кримінальником Сєргєєм Михайловим.

Могилевич входив у десятку найбільш розшукуваних ФБР США осіб як особливо небезпечний міжнародний злочинець. Про це також читайте в матеріалі “Диверсант-шпигун чекіста Путіна в Єворосоюзі і НАТО. (Біжи, Вітя Орбан, біжи, поки не пізно!)”.

В Україні він був в одній “зв’язці” з російським агентом  Андрієм Деркачем, був знайомий з міжнародним контрабандистом зброї Дмитром Стрешинським. Відомо також і про “сліди” Рабіновича в тіньовій торгівлі зброєю.

На цю тему: Нові дані про російську “кротоферму” в Україні та її шпигунську діяльність. Сівкович, Кулініч, Клюєв (+аудіо, відео)

Певно, нині Рабінович в Ізраїлі. А ця країна своїх не видає…

 

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *