У день початку навчань Sea Breeze-2021 Путін налякав світ “Кинджалами” і “Цирконами”

У Кремлі не дають спокою міжнародні військові навчання Sea Breeze-2021 за участі низки країн-членів НАТО, які розпочалися 28 червня.

Не випадково саме сьогодні російський верховода Путін виступив з повідомленням про те, що Росія «підготувала» цивілізованому світові. Він лякає, що на бойове чергування ось-ось стануть  міжконтинентальна ракета «Сармат», гіперзвукова ракета «Циркон» і нова система ППО С-500. А гіперзвукова зброя – комплекси «Авангард» і «Кинджал» – вже є на озброєнні. До Сирії прибули нові винищувачі МіГ-31К. Щоб вбивати мирне населення? Рано чи пізно Путіна судитиме міжнародний трибунал.

А тим часом в Одесі, незважаючи на залякування кремлівського диктатора, тривають маневри Sea Breeze-2021. Вони закінчаться 10 липня. Керівником навчань від України є заступник командувача Військово-морських сил Збройних сил України капітан 1-го рангу Олексій Доскато, від США – капітан 1-го рангу Стюарт Бауман. У навчаннях беруть участь більше 30 країн, загалом буде задіяно близько 30 кораблів, катерів і суден.

Малюнок Андрія Петренкаю

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.