Знову про зрадника медведчука та його статки: до музею передадуть 112 картин

Проведено мистецтвознавчу експертизу картин, які належали колаборанту і державному зраднику віктору медведчуку.

112 полотен визнано такими, які мають історичну та культурну цінність.

Експерти-мистецтвознавці підтвердили це своїм висновком. Майже всі художні роботи – твори відомих українських митців XX століття.
Загалом експерти Національного художнього музею України оглянули 285 картин, які зберігалися там з 2022 року. З них 112 визнано такими, які мають культурну та історичну цінність.

Відтак, буде вирішено питання щодо призупинення процедури продажу цих картин та передачі їх до Національного музею України для збереження. Твори, які не мають культурної та історичної цінності будуть реалізовані через електронний майданчик “Прозорро.Продажі”. Кошти від реалізації – поповнять бюджет України.

Про це повідомляє Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

На цю тему: Державні зрадники як явище, або Звідки беруться манкурти

Картини були арештовані в рамках кримінального провадження. Пізніше рішенням суду їх було передано на реалізацію в АРМА. 19 квітня АРМА оголосила про початок реалізації картин. Тоді ж, за ініціативи Нацагентства, для збереження культурної спадщини України до огляду картин залучили фахівців для мистецтвознавчої експертизи.

Читайте також: Золотий вагон у лігві Медведчука. Що приховував від українців покидьок і зрадник (+відео)

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *