НАБУ виклало в Інтернет записи розмов керівника САП Холодницького (+відео)

Національне антикорупційне бюро виклало на YouTube фрагменти деяких розмов, які записали під час прослуховування кабінету керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Компромат на Холодницького “злили” в мережу перед звітом у Верховній Раді генпрокурора Юрія Луценка, директора НАБУ Артема Ситника і поки що керівника САП Холодницького. Вони мають прибути до парламенту на 12:00. 

Вчора народні депутати проголосувати за те, щоб заслухати з трибуни звинувачення на адресу очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, і слова Холодницького на свій захист.

“З огляду на суспільний резонанс та з метою надання громадськості достовірної інформації про участь НАБУ у розслідуванні стосовно заступника Генерального прокурора — керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національне бюро вважає доцільним оприлюднити фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій, проведених у робочому кабінеті керівника САП”, – повідомляє НАБУ.

В антикорупційному відомстві стверджують, що записані в кабінеті Холодницького розмови можуть свідчити про наявність в діях керівника САП ознак кримінальних та дисциплінарних порушень: можливе підбурювання свідків давати неправдиві свідчення і розголошення відомостей досудового розслідування стороннім особам, які не мають відношення до відповідного кримінального провадження.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник більш конкретно розповів про обвинувачення на адресу Назара Холодницького. За його словами, керівник САП причетний до:

  • справ про розкрадання коштів чиновниками мерії Одеси (епізод щодо купівлі Одеською міськрадою майнового комплексу ДП Завод «Краян», по якій обвинуваченим проходить мер Одеси Геннадій Труханов. – Ред.);
  • справи за заявою в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо пропозиції їй неправомірної вигоди (однокімнатна квартира у Вишневому за медичне обладнання для міської лікарні міста. – Ред.);
  • справи, що стосується фірми “Золотий мандарин”, яку пов’язують з народним депутатом Логвинським;
  • розслідувань, пов’язаних з е-деклараціями вищих посадових осіб;
  • розслідувань, пов’язаних з бізнес-інтересами власника великого агрохолдингу Олега Бахматюка.

Більше про це можна прочитати тут:

“Жучки” в акваріумі підточили кар’єру Холодницького. Луценко вимагає звільнити керівника САП (+відео)

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *