Голова Конституційного Суду і відпочинок в Дубаї. Тупицький оприлюднив вартість туру

Cтало відомо, де насправді і за які кошти відпочиває у відпустці голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький.

Як інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу, Олександр Тупицький 6 січня 2021 року спільно з дружиною та сином вилетіли на відпочинок до Об’єднаних Арабських Еміратів, де пробудуть до 13 січня 2021 року.

Вартість пакету послуг, наданого туристичним оператором на трьох осіб, становить 242 116,43 грн. У вартість туру входить авіапереліт в обидва боки, проживання у двокімнатному номері готелю, дворазове харчування, трансфер, страхування та вартість туристичного обслуговування.

Нагадамо, раніше в деяких ЗМІ була інформація, що Олександр Тупицький нібито орендував королівську віллу в Дубаї вартістю 300 тисяч гривень на добу. У суді зазначають, що це не відповідає дійсності. І наголошують, що нарахований дохід (винагорода судді) голови Конституційного Суду України у грудні 2020 року склав 433 538,60 грн, що повністю покриває суму витрат на туристичну поїздку.

Нагадаємо, Олександра Тупицького призначили суддею Конституційного Суду у травні 2013 року за квотою президента. У вересні 2019-го він очолив цей суд.

28 грудня 2020 року він мав з’явитися в Офіс генпрокурора України для вручення підозри в підкупі свідка і в наданні свідком свідомо неправдивих свідчень. Як повідомили в Офісі генпрокурора, Тупицький поінформував, що не може прибути за сімейними обставинами, але не надав документів про поважність причин неявки. Про це читайте матеріал: “Голова Конституційного Суду України не прибув до прокуратури для вручення підозри”.

Пресслужба ОГП надіслала повідомлення про підозру Тупицькому поштою. Окрім того, відомство надіслало президенту України Володимирові Зеленському клопотання про усунення Тупицького з посади судді на два місяці.

29 грудня Зеленський підписав указ про відсторонення голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці.

«Я підписую цей указ заради відновлення справедливості та вирішення конституційної кризи», – наголосив Глава держави.

Рішення було ухвалене після отримання та опрацювання фахівцями Офісу Президента клопотання Офісу Генерального прокурора, підписаного виконувачем обов’язків Генпрокурора, про відсторонення судді КСУ Олександра Тупицького від посади строком на два місяці. Читайте матеріал: “Голову Конституційного Суду відсторонено від посади судді”.

30 грудня КСУ опублікував заяву, у якій підкреслив, що не усуватиме Тупицького з посади, незважаючи на відповідний указ Зеленського. Читайте статтю: “Скандал: голова Конституційного Суду не буде виконувати указ президента”.

Читайте також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.