Генерала армії, багатія Валерія Хорошковського нагородили пістолетом-кулеметом

Відомий громадський активіст, майданівець, журналіст Назар Приходько розповів у Фейсбуці про нагородження генерала армії, колишнього очільника СБУ Валерія Хорошковського іменною вогнепальною зброєю.

У грудні 2019 року Хорошковському було вручено пістолет-кулемет “Heckler&Koch” «за визначні досягнення у зміцненні національної безпеки держави». Як стверджує Назар Приходько, відповідний наказ підписав голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Євдокимов.

За даними “Схем”, приватний літак Валерія Хорошковського Falcon 7X з бортовим номером MY-JET прибув з Ніцци (Франція) до Києва 20 березня 2019 року. У ЗМІ з’явилася інформація, що олігарх Хорошковський потрапив до Олександрівської лікарні начебто з коронавірусом.

Як відомо, кандидатуру Валерія Хорошковського нинішя влада розглядала на посаду прем’єр-міністра. З ним вів перемовини президент Володимир Зеленський.

А ще раніше тодішній очільник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Хорошковський консультує Банкову з питань митниці.

Зробимо акцент на такому явищі: нагороджувати до дня народження або з нагоди чогось увійшло в плоть і кров сановного люду. Подивіться, скільки «цяцьок» в Азарова, який люто ненавидить все українське і весь наш воюючий народ.

Зокрема, у нього купа нагородної зброї: пістолети ПСМ, “маузер”, “форт”, ще й морський кортик на додачу. У 2004 році тодішній міністр оборони України генерал Олександр Кузьмук нагородив Азарова (до дня народження) пістолетом ПСМ “за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України”. А наступного року з нагоди дня народження – маузером!

Президент Кучма за три дні до уродин Кузьмука, у 2002 році, підписав указ про його нагородження Орденом Богдана Хмельницького I ступеня. (Олександр Кузьмук є повним кавалером цього ордена).

У 2004 році, знову ж за три дні до дня народження Кузьмука Кучма нагородив його Орденом Данила Галицького. А вже безпосередньо під час святкування-гуляння17 квітня Кузьмуку було вручено іменну вогнепальну зброю.

В Україні сотні й сотні чиновників нагороджено іменною вогнепальною зброєю. Чому ми не зустрічаємо повідомлень про те, що міністр оборони (або ж начальник Генерального штабу) на фронті вручив іменні пістолети хоробрим захисникам України – солдатам, сержантам, лейтенантам, капітанам? Чому держава є скупою на найвищі нагороди для воїнів-добровольців, для простих військовиків Збройних Сил, для тих, хто витягує на собі цю страшну війну? (Докладніше на цю тему читайте в матеріалі “Короновані на владу і привілеї”)

З Вікіпедії. Heckler & Koch MP5, HK MP5 (нім. Maschinenpistole 5 — пістолет-кулемет, модель № 5) — родина пістолетів-кулеметів, розроблених німецьким виробником стрілецької зброї, фірмою Heckler & Koch (HK) в 1960-х роках на основі HK G3, стала першим пістолетом-кулеметом, розробленим в Німеччині після Другої світової війни. Нині використовується правоохоронними органами та загонами спеціального призначення у понад 50 країнах світу. Разом з Узі належить до найпоширеніших пістолетів-кулеметів у світі.

Пістолети-кулемети родини MP5 модульні. Окрім стандартної моделі, MP5A , існує дві основні версії: MP5K (K від нім. kurz — короткий), що підходить для прихованого носіння, та MP5SD (від нім. Schalldämpfer — глушник) має вбудований глушник, придатний для стрільби набоями з надзвуковою початковою швидкістю кулі.

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *