У Мінсоцполітики розповіли, як можна отримати соцдопомогу під час карантину

У період карантинних заходів соціальну допомогу можна отримати через онлайн-сервіси, заповнивши заявку через пошту, або ж отримати допомогу на місцях, через об’єднану територіальну громаду.

Про це заявив під час обговорення державної політики щодо надання адмінпослуг в умовах карантину заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

“Не всі, звичайно, звертаються за соцдопомогою, хто оформлював соцдопомогу до карантину, на сьогоднішній день спостерігається збільшення звернень за оформленням соцдопомоги”, – наголосив Музиченко.

Так, за його словами, можна отримати соціальну допомогу наступним чином:

▪️ через онлайн-сервіси, які доступні з багатьох видів соцдопомоги;
▪️ через послугу Є-малятко при народженні дитини;
▪️ будь-яку соцдопомогу можна отримати, заповнивши документ і отримати його поштою;
▪️ на місцях можна організувати роботу дистанційних скриньок, що зменшить контакт між людьми.

“Найголовніше у цей період, коли не здійснюється транспортне сполучення – розгортання комплексу “Соціальна громада”. Без необхідності віддівудування районного центру оформити виплату у себе на місцях. На сьогодні надійшло 246 заявок від ОТГ, 215 модулів і можливості підключення були передані до ОТГ, але реально підключені лише 122 суб’єкти. Фактично половина, хто міг би працювати у цьому комплексі, цього не роблять”, – додав Музиченко.

Нагадаємо, у Міністерстві соціальної політики роз’яснили, що одноразову грошову допомогу в сумі 1 тис. гривень впродовж 5 днів отримують ті, чия пенсія є меншою за 5 тис. гривень, а також інші особи.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *