Хто такі угорці (угри) і що з ними не так крізь призму війни з московією (+відео)

Хто такі угорці (угри) і що з ними не так в контексті НАТО, Євросоюзу і допомоги Україні в нашій боротьбі з московитським тероризмом.

Отже, якщо говорити правду, то правду всю. Я пропоную поглянути на проблему угорської адаптивності до норм цивілізованої демократичної європейської парадигми з огляду на їх етногенезу. І багато питань одразу зникнуть.

1. Так хто такі угорці? Це народ з фіно-угорської мовної групи, і він є основою населення Угорщини.

Самоназва угорців – «мадяри» (magyarok, однина – magyar). Етимологічно споріднений термін «угри» вживають як загальну назву не лише щодо угорців, а і близькоспоріднених з ними народами на території російської федерації хантів й мансі, що говорять угорськими мовами.

Читайте також: Орбан зазіхає на територію України та Румунії

Отже: прабатьківщина сучасних угорців між Волгою і Уральськими горами на території ще існуючої російської федерації, звідти вони в давнину під тиском ординців пересувалися все далі й далі на Захід, аж поки не опинилися там, де нині є, а їхні «кровні» родичі ханти і мансі так і залишились на прабатьківщині.

Тому угорці (угри) генетично пов’язані з «глибинними» народами країни-нашого ворога, у них спільне світосприйняття, вони його розуміють, вони так само відчувають, вони їм, певне, співчувають – тому той факт, що окремо взятий угро-фінський народ (угри) колись опинився в центрі Європи – це мало що змінює в його сутності. Вони ще однією ногою там, між Волгою і Уралом, тому що генетичні зміни за одне тисячоліття не відбуваються, і це потрібно розуміти.

2. Далі – доволі цікава спекулятивна позиція Угорщини щодо України у зв’язку з громадянами України – етнічними угорцями, що проживають на території нашого Закарпаття. Погляньмо на ареал розселення угорців в світі.

Читайте також: Диверсант-шпигун чекіста Путіна в Єворосоюзі і НАТО. (Біжи, Вітя Орбан, біжи, поки не пізно!)

Населення Угорщини близько 10 млн. чоловік. Але як етнічні меншини вони також проживають (інформація з Вікіпедії) в Румунії (1,25 млн), країнах колишньої Югославії (0,5 млн), Словаччині (0,4 млн), Україні (157 тис.) і інших країнах колишнього СРСР (4 тис.), Австрії (30 тис.), інших країнах Західної Європи та Північної Америки (США (0,6 млн), Канада (0,1 млн) і Південної Америки (Аргентина (20 тис.) й Австралії (30 тис.), разом 13,5 млн.

То виникає риторичне запитання: чому при незначній кількості етнічних угорців в Україні у порівнянні з іншими країнами їх проживання – і така «значна» увага саме до угорців в Україні, а не до Румунії, країн колишньої Югославії, врешті – США та Канади? Думаєте – просто так? Певне що ні. І, можливо, це їх, угрів, природній синергетичний прояв в контексті дій нинішньої країни агресора, адже, як у нас кажуть, «там зарито їхню пуповину». І рідня їхня ще там…

3. Трохи історії: Угорці прибули на територію сучасної Угорщини наприкінці 9 ст. з первісної батьківщини між Волгою й Уралом через південні українські степи. Тому мали б бути вдячні Україні за непоступливу позицію князів Київських, які в давнину не пропустили орду, яка прохала про «коридор» аби покарати своїх збіглих васалів. За що наші пращури і поплатилися. Але ж ні, вони не такі…

Читайте також: Європа наражається на синдром Аттили. Роздуми письменника

Тому не треба тут нам розповідати, що «ми місцеві, ми завжди тут були, і маємо право…» Не були ви тут завжди, ви прийшлий народ, і не дивіться косо на наше Закарпаття – зась! Не маєте ви там ніякого права!

Ігор Гавриленко

Джерело: Фейсбук

“Український репортер” пропонує читачам переглянути відео, яке було розміщено на нашому сайті на початку 2021 року. Восьмого січня, на другий день після Різдва Христового, в готелі «Діамант», що на гірськолижному курорті Буковель, гості розважалися, танцювали, співали під ворожу українцям російську пісню «После Майдана». Із звукових колонок неслося таке, що й на вуха не налазить. Автором і виконавцем є москвич Олександр Махонін, який виступає під сценічним псевдо «Mister Credo». У 2015 році він пішов в атаку на Україну, записавши пропагандистські агітки «После Майдана» та «Крым — Родная гавань». Присвятив їх загарбникам, які окупували частину районів Донбасу і Криму.

Цей покидьок називає себе «продюсером і композитором», а ще дуже любить Путіна. Тому ще 2012 року написав на честь диктатора пісню.

Манкурт Махонін родом з Чуднівського району Житомирської області (буває ж!). Ще дитиною переїхав з батьками жити на Урал. Слова цього україноненависника просякнуті ненавистю до майданівців, загалом до Революції Гідності. Таких махоніних навіки проклинає батьківщина.

«…А после майдана плачет Одесса-Мама!

И допивает виски со льдом, где-то Барак Обама

После майдана мы никогда этого не забудем

С нами Аксенов Сергей, Кадыров Рамзан и Владимир Путин».

Сьогодні цю тему ми згадали у зв’язку з цікавою та  принциповою публікацією Ігоря Гавриленка. Додамо: Україна дуже поблажливо ставилася до того, як угорська меншина постійно розширювала свої “права” на Закарпатті (навіть на будівлях сільрад вивішувала свої прапори), маніпулювала заявами про начебто “утиски”. Але ж відомо: чимало тамтешніх людей мають угорські паспорти. Серед власників готелів на Закарпатті є і деякі особи з подвійним громадянством. Тому не дивно, що ось такі “пісні” лунають у подібних готелях.  За деякими даними, один із депутатів Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області може мати певне відношення до цієї власності, себто до готелю “Діамант”.

Отож і повторюємо тезу автора статті, що в московії «зарито їхню пуповину». І рідня їхня ще там…”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”