Тернопільський композитор потрапив до Книги рекордів України

Тернопільський композитор Василь Дунець став рекордсменом України. І з вельми гарного приводу – у його творчому доробку найбільше пісень, присвячених сім’ї та родині.


У його “музичному арсеналі” – понад триста пісень, і серед них більше сорока присвячено матері, батьку, дітям, онукам та іншим членам родинного кола. Серед них, зокрема, такі, як «Мамині мальви», «Присвята матері», «Моя кохана», «Моя родина — Україна» та інші.
За це він і був відзначений як рекордсмен у “Книзі рекордів України” в цьому напрямку творчої діяльності.

За дорученням Національного проекту «Книга рекордів України, офіційний представник «Книги рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький вручив Василю Дунцю диплом-сертифікат від щодо створення ним та у співавторстві з іншими особами найбільшої кількість пісень, присвячених сім’ї та родині. Їх у нього 42.

Додамо, що Василь Дунець – лауреат міжнародного фестивалю-конкурсу української естрадної пісні «На хвилях Світязя», кавалер ордена «За заслуги ІІІ-го ступеня». Його пісні виконують народні артисти України: Іван Попович, Павло Зібров, Володимир Засухін, Володимир Турець, Любов Ізотова та інші. а також – гурти «Козацькі забави», «Веселі галичани», «Отава», «Надвечір’я», учасники театру пісні «МІКС» та багато інших виконавців.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *