ПРЕМ’ЄРА відео! Українські зірки знялися в яскравому кліпі-мюзиклі (+відео)

В несподіваних амплуа – Олег «Фагот» Михайлюта, Злата Огнєвіч, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Гарік Кричевський та інші

Відбулася прем’єра кліпу-мюзиклу, режисерами якого стали Олена Коляденко та Костянтин Гордієнко. Це яскраве відео було створено спеціально до 20-річчя культового київського клубу Caribbean Club.

Своє 20-річчя Caribbean Club відсвяткував із розмахом – у колі близьких друзів клубу. На святковій вечірці, крім величезного торта, Caribbean Club презентував своїм гостям не менш «смачний» відеоподарунок – справжній мюзикл, акторський склад у якому настільки зірковий, що від сюжету годі відірвати очі!

В головних ролях у кліпі-мюзиклі знялися відомі українці: Олег «Фагот» Михайлюта, Злата Огнєвіч, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян. Андрій Джеджула, Гарік Кричевський, Амадор Лопес, Олексій Мочанов, Лідія Скорубська і Володимир Шпудейко… Причому кожному із них дісталася несподівана роль! Не загубилися серед зіркового акторського складу і Freedom-ballet, Freedom jazz, ManSound та балет NC17, які влаштували справжній карнавал та стали «вишенькою» у музичному коктейлі в стилі джаз.

Артисти з ностальгією згадували час, проведений на зйомках. Так, Злата Огнєвіч поділилася враженнями: «У мене тоді був справжній божевільний день, коли потрібно було встигнути все, а головне – на зйомку до наших друзів у Caribbean Club! Навколо панувала справжня театральна атмосфера, хтось поправляв грим і розповідав старі акторські байки, дівчата чепурилися, а я намагалася скоріше вивчити свій танцювальний номер, тому що вже треба було йти в кадр. Я давно не отримувала такого задоволення від знімального процесу!».

Тоня Матвієнко розповіла: «Зйомки мюзиклу проходили не одну годину. І це така класнюча ідея створити з нами, артистами, безперервний сюжет – й познайомити глядачів з усіма куточками Caribbean Club. Я вже багато разів співала на цій сцені, а цього разу уперше побувала на кухні, де ми з чоловіком перевтілилися у кухарів. Я наче побувала ревізором: все було бездоганно, як я й очікувала!».

Зазвичай небагатослівний Арсен Мірзоян додав: «Цікаво було взяти участь у цих зйомках. Нарешті я побачив всю їхню кухню зсередини – у прямому сенсі цього слова».

Галина ГУЗЬО

https://www.youtube.com/watch?v=37nzMNXwUzQ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *