СБУ оприлюднила докази направлення путінської приватної банди до Сирії (+відео)

Служба безпеки України надала факти “відрядження” приватної російської озброєної банди “від Путіна” до Сирії.

“На початку 2015 року керівництво Генштабу ЗС РФ вирішувало питання щодо формату військового контингенту для відправлення до Сирійської Арабської Республіки на підтримку військ Б. Асада. Розглядались два варіанти сухопутної операції: використання підрозділів регулярних військ РФ, або так званих найманців – «ихтамнетов», пілотний проект яких був реалізований на території України.

Рішення було прийнято на користь підрозділу спецслужб РФ ПВК «Вагнера». Ключовим аргументом «за» стала можливість приховування Генштабом ЗС РФ загибелі російських військовослужбовців під час бойових дій у Сирії для уникнення негативного суспільного резонансу.

СБУ оприлюднює перші матеріали щодо використання спецслужбами РФ військових підрозділів під умовним найменуванням ПВК «Вагнер» у бойових діях за межами території Росії. Показово, що відповідна нарада відбулась у ГШ ЗС РФ наприкінці лютого 2015 року”.

https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/videos/2085621965001131/

 

https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/videos/2085621965001131/?hc_ref=ARSHrTPKlHFon76BGjZwfEtm8t-DNYuFvk-srHVxc6YHAhjA5V_w6hLEqbz4c_7hG1c&fref=nf

Нагадаємо, як професійно американські підрозділи знищили 7 лютого в Сирії великий загін російських найманців з банди “Вагнера”. Під час тотальної ліквідації американцями цих “тарганів” зафіксовано такі втрати:  загинули або були поранені 300 російських найманців. В Росії замовчують цю поразку, як і втрати.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *