Відомий актор Дмитро Лінартович завітав до “Українського репортера”

Свої пісні Дмитро Лінартович називає оповідками. І каже: “Я словом малюю картини… Коли мене щось непокоїть, бенетежить, тоді я пишу… Буває, що пишу пісню протягом кількох місяців, а буває, напишу протягом дня…”

Знаний український актор, виконавець власних пісень. Його твори вже стали популярними, особливо на фронті, у війську. “Мобілізація”, Ой, люлі-люлі”, “Непроханий гість”, “Алло, брате”, “Морський піхотинець”… – це лише деякі пісні з творчого доробку митця.

Чи то у виставі, чи то на імпровізованому майданчику Дмитро викладається “на повну”. І це завжи подобається шанувальникам його таланту. А пісні — як оголений нерв, у них ніби відчувається душа нашого народу, тут є своєрідні больові точки… І вони відомі суспільству: справедливість, свобода, захист рідної землі…

Сьогодні, 15 грудня, Лінартович завітав до редакції “Українського репортера”. Багато про що ми говорили з актором: і про його роботу в кіно, і про театр, і про службу в армії… Дмитро не став ховатися від мобілізації: військкомат приніс повістку — він став у стрій…

На полігоні ні побратими, ні офіцери спочатку не знали, що солдат Лінартович — це “льотчик Іван Додока”, вождь індіанського племені з відомої кінострічки Михайла Іллєнка “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”. Це вже згодом, коли у військову частину, де служив Дмитро, приїхав Михайло Іллєнко і показав в армійському клубі цей знаменитий фільм, то однополчани Лінартовича були вельми здивовані. Запитували, чому одразу не сказав, що – “знаменитість”.

“Український репортер” готує велике інтерв’ю з Дмитром Лінартовичем.

Відеосюжет із виступу Дмитра Лінартовича в редакції “Українського репортера” дивитися тут.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *