Фільм «Фосфор» Костянтина Лінартовича покажуть на кінофестивалі «Бруківка». В головній ролі – Дмитро Лінартович

Під час VI Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка» відбудеться прем’єра фільму «Фосфор» режисера Костянтина Лінартовича. Стрічку знімали на Хмельниччині та Буковині.

Про це у Фейсбуці повідомив кінофестиваль «Бруківка».

Знімали стрічку на території Кам’янець-Подільської, Китайгородської, Староушицької та Хотинської ОТГ. Головну роль виконав відомий актор театру, кіно та дубляжу Дмитро Лінартович , автори сценарію – Славко Полятинчук та Костянтин Лінартович, оператор-постановник – Іван Трач.

“Ми думаємо, що реабілітацію мусять пройти не тільки наші воїни, а й усе суспільство. Адже ми перестали бачити і чути одне одного… І тут може допомогти увага, повага і любов! Це важливо. Саме ці думки дали нашій творчій команді поштовх до написання сценарію і реалізації фільму «Фосфор». І головне: всі мусять знати, що Україна, не дивлячись на варварську війну, яку розпочала росія, не буде в депресії! Люди працюють, народжують, допомагають одне одному… Бо нас рятують традиції і любов!” – зазначають творці фільму”.

Стрічка “Фосфор” розповідає історію про те, як ветеран адаптується до звичайного життя.

На VI Кам’янець-Подільський міжнародний кінофестиваль «Бруківка», який цьогоріч проходитиме в Україні, Німеччині та Польщі, подали понад 200 фільмів.

«Бруківка» – незалежний фестиваль, який у 2017 році заснував режисер Андрій Заєць у місті Кам’янець-Подільський. Під час фестивалю проходять покази фільмів конкурсної програми, зустрічі з відомими режисерами, різноманітні воркшопи, виступи музичних гуртів та вечірки.

Зазначимо, що Дмитра Лінартовича у 2022 році було важко поранено у боях за Соледар, що на Донеччині.

Він був розвідником у 46 окремому десантно-штурмовому батальйоні. Актор виконував головну роль у фільмі «Той, хто пройшов крізь вогонь», а також грав у кінострічках «Толока», «Обмін».

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *